Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevenné-e a fiú hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevenné-e a fiú hogy nekem többet jelent?

Figyelt kérdés

Főleg fiúk válaszát várom de lányoktól is jöhet. Szerintetek egyéjszakás kaland vagy olyasmi során nagyon valószínű hogy észreveszi a fiú ha a lány többet ézer iránta? Van ez a srác, akinek tetszek, mármint külsőleg. Belsőleg nem nagyon ismer. Nekem is tetszik de én már azt hiszem, sőt, egészen biztos hogy sokkal több mint tetszik. De én őt azért valamilyen szinten ismerem, jóval többet is tudok róla. Amikor próbálkozott én mindig visszautasítottam, mert egyéjszakás kalandot nem akartam és igazából most se akarnék. De ha elhatároztam hogy nem foglakozok vele és el fogom felejteni, akkor sem ment, mert nem múlik el. Ha lefeküdnék vele, tudná-e utána? vagy közben észrevenné-e hogy nekem sokkal többet jelent mint csak szex?

A barátnőm azt mondta hogy szerinte meg lehet ezt úgy játszani hogy ne vegye észre a srác, de én úgysem tudnám megcsinálni. Igazából nem értem miért gondolta hogy én nem tudnám megcsinálni, de akkor szóval szerintetek hogy kellene megjátszani azt, hogy csak érzelem nélküli szexnek tűnjön énrészemről is??

19L


2010. márc. 14. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:
igen.
2010. márc. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Észrevenné bizony
2010. márc. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

aztán mégis miből venné észre olyan biztosan???

ami azt illeti nekem meg se fordult volna a fejemben, ha a barátnőm nem vetette volna fel ezt a dolgot...

2010. márc. 14. 03:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem venné észre.
2010. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van esze, alap hogy észreveszi.
2010. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!