Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik ketten élnek, miket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ketten élnek, miket szoktatok főzni?

Figyelt kérdés

20-30as párok, akik ketten elnek külön, miket szoktatok főzni? mindennap főztök?

és megveszitek minden reggel a kaját vagy előre?

mindig a lány főz?


2015. szept. 22. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Főleg instant kajákat és magunknak főzünk külön-külön. Néha veszünk előre, néha nem. Van amikor rendelünk vagy valami gyorsétteremben kajálunk.
2015. szept. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fele-fele arányban főzünk, ha időnk van rá közösen. Ő magyaros dolgokat szokott, én újítóbb vagyok. Jobban szeretünk főzni, mint kész kaját venni. 24/N
2015. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Főzünk majdnem minden nap.Magyarosat,olaszosat általában.A kínai konyha kezd érdekelni mostanában.Általában én csinálom,de ha jönnek vendégek,vagy magunknak akarunk valami különleges menüt,akkor együtt.
2015. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pálinkát. Na jó, nem. De párom sincs. Viszont jobban főzök, mint egy nő! :O
2015. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:

egymást:DDD


nem mindennap

mikor ki

előre

de néha étterem is van

2015. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ételeket. Leginkább egyszerűen elkészíthetőeket, mostanában rákattantunk a wokban készült ázsiai jellegű kajákra. Főleg én főzök, nem minden nap, van, hogy kicsit nagyobb adagot csinálunk, és másnap is azt esszük. Néha rendelünk valamit, alkalomadtán pedig étteremfélébe is járunk. 32/F
2015. szept. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindig én főzök (lány vagyok), mert párom maximum melegszendvicset vagy mirelit pizzát tud csinálni, de én választottam, nincs ezzel gond, mert az előkészületekben viszont szokott segíteni. Mivel még tanulok egyetemen és mellette heti 40 óra diákmelóm van így elég kaotikus az időrendem így általában heti egy-kétszer főzök nagyobb adagot és akkor 2-3 napig azt esszük ebédre. Vacsora hideg szokott lenni. Néha rendelünk pizzát vagy hozunk kínait ha meleg vacsorára vágyunk.


Egyébként mostanában hús-zöldség-rizs egytálételeket csinálok, mert nagy adag, finom és olcsó. De még a menün van a paradicsomos vagy tejszínes szósz tésztával és hébe hóba valamilyen szelet hús körettel. Vagy rakott krumpli, hamis túrós, túrós vagy szilvás gombóc, stb. Mikor mit kívánunk meg, éppen akciós az alapanyag vagy csak régen volt. Leveseket nem csinálok, mert én a húsost nem szeretem, ő a krémleveseket. Főzeléket pedig nem tudok. (sose volt otthon csak menzán így maximum ha egyszer megkívánom előkapom a szakácskönyvet)

2015. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte mindig én főzök, mert a férjem nem igazán tud, ő másban segít.

Van, hogy minden nap, van, hogy két napra, de szinte mindig van főtt kaja.

Nehéz lenne felsorolni, miket szoktam, mert szinte mindent, alapból az egyik hobbim a főzés, sütés. A férjem inkább a hagyományos, megszokott ízeket kedveli (rántott hús, húsleves, pörkölt), én viszont szívesen kísérletezgetek újfajta kajákkal, más nemzetek ételeivel is.

2015. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igaz egyedülállóként írok :D Kb mindent szeretek elkészíteni magam, ami nem több mint 30-40 perc: rizs, krumpli, főleg félkész húsok, tészták, sok zöldség, sok gyümölcs. Gyorskaják és pizzák kizárt. A sok zöldség és gyümölcs pedig formában tart - 7 év alatt sem híztam el. Rengeteg bolti kész kaját és édességet is veszem. Víz szigorúan ásványvíz - szinte ez az egyetlen állandó. Szüleimnél is eszem kb heti vagy 2 heti egyszer vasárnap, bár többször redukálódik 1-2 kávéra. És a mai lányok főznek?! ez újdonság - már nem egyet kellett visszavinnem a szüleihez, hogy "Visszahoztam a nagy lányt garanciába, mert se főzni, se mosogatni, se dolgozni, stb ..." ;D
2015. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, egyáltalán nem tudok olyan kapcsolatról, ahol a pasi tudna főzni, mindenütt a lány főz. Na jó, egy helyen nagy nehezen megtanult pár kaját elkészíteni a férfi is, de csak azért, mert a lány reggeltől estig dolgozik és szerintem már éhes volt. :D
2015. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!