Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha ezt rakta ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ezt rakta ki az üzenőfalára?

Figyelt kérdés
Van egy pasi ismerősöm aki külföldön él és szoktam vele beszélgetni fészen.Volt itthon kétszer nyáron de csak rövid időre ezért nem tudtunk talizni, pedig megbeszéltük h mindenképp fogunk mert vágyunk egymásra.Erre mikor haza ment rá egy hétre kirakott egy zenét az üzenőfalára aminek magyarul az lenne a címe hogy te vagy a mindenem..és arrol szol h csak játszanak vele.Azt írta fölé h "Ennyi..(L)" Nem tudom hogy kérdezzek rá hogy ez mit jelent vagy h nekem szol-e egyáltalán..Mert úgy volt, h csak barátság extrákkal a kapcsolatunk..
2015. szept. 23. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

All of me?

Volt egyszer egy csaj, elég bonyolult a sztori így nem mesélem el. Én is rákattantam arra, h néztem h milyen zenéket oszt meg. Szinte mindbe bele tudtam képzelni, h ez nekem szólt. Próbáltam mindent megtenni, de rá kellett jönnöm, h ezek csak zenék... Semmi köze hozzám. :(

Persze ez csak az én esetemben igaz.

De az a zene kifejezetten jó, lehet h csak szereti és ezt akarta megosztani mindenkivel, és nem egy üzenet.

2015. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az a címe..Nem vagyok rákattanva h mindennek a jelentését keressem, de ez mintha a helyzethez illenne...
2015. szept. 23. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom, én is pont így voltam. :D

Szinte pontról pontra stimmel minden. Nem tudtam elképzelni, h ne nekem szóljon. Sőt még arra is gondoltam, hogy mivel ennyire passzol minden, ha nem nekem szólna, nem rakná ki, h nehigy félreértsem. Ő kirakta, én félreértettem. :(

Persze, nem mondom h az nem neked szól. Csak légy nagyon szubjektív!

2015. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
ha ó nem ért rá, akkor miről beszélünk?
2015. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem értem rá
2015. szept. 23. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:

" rá egy hétre..."


Nem neked szól. Van valakije kint is.

2015. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!