Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, hogy nálam senki sem próbálkozik?

Figyelt kérdés

Sem online, sem "offline", azaz élőben. Munkahelyemen vagyunk vagy 30 férfi között heten lányok, de kb hozzám se szólnak.


163 centi magas, 58 kg lány vagyok, a felesleg egész jól oszlik el, inkább fenéken van, a hasam lapos, fenekem kerek, arcra sem vagyok csúnya- nagy szemek, mindig mosolygok, előnyös frizura, pisze orr, stb.


Ugyan aktívan nem keresek párt, de ha keresnék, akkor ez a jelenség eléggé rosszul jönne, és mit tagadjam, kicsit bánt, hogy nem vagyok "kapós" a férfiak körében, nagyon ritkán az utcán megnéz valaki vagy utánam fordul, de ez nem olyan, mint mikor az egyik kolléganőmre folyamatosan nyomul az egyik férfi munkatársunk- nem mintha erre vágynék, de ott van az a kis gondolat, hogy "én miért nem vagyok jó?".


Tudom, persze, az élet nagy problémái, de komolyan érdekel, hogy milyen okai lehetnek ennek a jelenségnek? Nem vagyok jégkirálynő, beszédes vagyok, vidám, virgonc, lendületes, barátkozós, stb, a rossz tulajdonságaim (hiszti, makacsság, akaratosság) ilyen felszínes ismeretségnél bőven nem ütköznek ki. Akkor mégis, mi lehet az oka?


2015. júl. 21. 20:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Sok!
2015. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon sok!
2015. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nagyon sok!
2015. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Fel tudnátok sorolni esetleg ilyen okokat, ha megkérlek titeket? :)
2015. júl. 21. 20:16
 5/32 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon nagyon nagyon sok.
2015. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nagyon nagyon nagyon sok!
2015. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
. Köszi, nagyon sokat segítetek :D
2015. júl. 21. 20:18
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon szívesen!
2015. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 opened paradise ***** válasza:
12%
Mert szellem vagy,csak nem tudod,mint Bruce Willis :(
2015. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nagyon szívesen!
2015. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!