Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne-e, ha társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne-e, ha társkeresőkön az alábbi módon szívatnám a felszínes embereket?

Figyelt kérdés

Készítenék két profilt:


1. Átlagos kinézetű (nem nagyon ronda, nem kövér, de nem is izmos) férfit tennék be a képhez, még nem tudom, hogy a saját magamat tenném-e, vagy sem.


2. Egy kigyúrt férfiról tennék ki képet, lehetőleg olyat, hogy ne jöjjenek rá, hogy kamu.


Az 1. profillal ráírnék lányokra kedvesen, ismerkedő szándékkal.

Aki visszaírna, és ismerkedni szeretne, azzal ismerkednék. :)

Aki nem írna vissza, vagy elutasítana, később ráírnék a 2. profillal, kissé "rosszfiúsabb" stílusban.

Ha azt is elutasítaná, hagynám.

Ha a 2. profilt már elfogadná, és próbálna ismerkedni, akkor egy ideig hülyíteném, megbeszélnék vele egy találkát, majd nem mennék el, és később már nem írnék többet neki.


Mielőtt azzal támadnátok, hogy nőgyűlölő vagyok, nem, nem vagyok az. Egyáltalán nem gyűlölök minden nőt, csak a felszíneseket.

És attól még, hogy engem elutasít egy nő, nem tartom felszínesnek. Attól viszont igen, ha egy normálisan közelítő, átlagos külsejű férfit igen, és egy izmos rosszfiút nem. Ha mindkettő megvan, akkor tartom felszínesnek.


Ha nőgyűlölő lennék, minden nőt szívatni akarnék, de nem ezt teszem, hanem szándékosan kiválogatom a felszíneseket a fenti módszerrel.


Mielőtt írnátok, hogy férfiak között is vannak felszínesek, szólok, hogy egyetértek. Miért nem csinálom meg ezt a férfiakkal? Mert férfi vagyok, és engem a felszínes nők zavarnak jobban. De ha valaki nő ugyanezt meg szeretné csinálni a felszínes férfiakkal, nyugodtan! :)



2015. szept. 14. 19:56
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
Ezt nem játszottad még el?
2015. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
98%
De gondolom te sem a szép lányokra írsz majd rá hanem az átlagosakra akik alig jönnek be neked, hiszen ha azokkal akarnál ismerkedni akik tetszenek, az felszínesség lenne.
2015. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
1: Nem.
2015. szept. 14. 20:00
 4/55 A kérdező kommentje:
2: Igen, átlagos lányokra írok rá, nem a legszebbekre.
2015. szept. 14. 20:01
 5/55 anonim ***** válasza:
2%
Nem rossz ötlet, de szerintem sokat úgyse fogsz vele elérni, mert amelyik nő felszínes rongy, az ezek után is az marad, maximum annyit fog gondolni, hogy egy hapsi átverte, de közben már másik fél tucat kandúron pörög az agya.
2015. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
5: Legalább készítek egy statisztikát, és megtudom, hány %-a felszínes a nôknek.
2015. szept. 14. 20:03
 7/55 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan azért büntetnél embereket, mert a saját ízlésük alapján válogatnak? Mi alapján kéne? A tiéd alapján, hogy ne legyenek a szemedben felszínesek?


Értem, hogy menőnek tűnik az igazságosztó szerepében tetszelegni, de egyrészt nem gondolnám, hogy jogod van pálcát törni bárki választása felett, másrészt nem érzed úgy, hogy magad szivatod? Időt, energiát pazarolsz olyan lányokra, akik szerinted semmit nem érnek. Jobb elfoglaltságot nem találtál?

2015. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
0%
#7: A cél szentesíti az eszközt. :D
2015. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenki ezt játssza.Ezért van már az emberek 90%-a egyedul
2015. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
97%
Nem is csak szemétség lenne, hanem egyenesen szánalmas.
2015. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!