Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
4 hete vagyok ezzel a férfival. Jól ki jöttünk de csütörtökön pittyegett a telefonom és zavarta. Mondta szeretné meg nézni kikkel és mit beszélgetek. Mondtam neki hogy nem és bízzon meg bennem mert ez nem normális. Ő természetesen bukott már le hogy flörtölt és mondtam ne magából induljon ki. Ekkor fel pattant én pedig ott álltam a falnál ő pedig elém állt. Már nem emlékszem mit mondott csak hogy nagyon meg ijedtem és elkezdtem reszketni és a szemem is könnyes lett. Nem voltam még hasonló helyzetbe szerencsére. Végül meg ijedtem és meg mutattam neki a telefonom. Nem talált benne természetesen semmit. Akikkel beszélek tök átlagos dolgok. Viszont így is írt 2 embernek is hogy szálljon le rólam vagy van e köztünk valami! Az egyik az ex párom akivel 7 évig voltunk együtt a másik pedig egy srác aki tényleg helyes normális de nem akarok tőle semmit ahogyan ő sem tőlem.
2015. szept. 26. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Kukába a pasival.A vége az lesz,hogy még a barátaidtól is eltilt.Régen rossz,ha már félni vagy megijedni kell a pasitól.
2015. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Aaaz igen. Kukába vele, ahogy az első válaszoló írta. Nem normális, most még csak ennyit tett féltékenységében, ez később csak rosszabb lesz, ezt garantálom!

Sajnálom, találsz jobbat, hidd el.

2015. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja,egyszer volt egy olyan pasim,hogy beszéltem a barátnőmmel telefonon,a pasi meg utána kérdezgettehogy mire mondtam,hogy igen,én meg hirtelen nem emlékeztem,a pasi meg kiakadt.Ott is hagytam hamar a féltékenykedése miatt.
2015. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Undorító. A túlzott féltékenykedés egy betegség.


Én nem vagyok féltékeny és a barátom sem. Teljesen megbízunk egymásban és talán ezért is működik nagyon jól a kapcsolat. Ez nagyon fontos pillér. Ha ez nincs meg folyamatosan csak veszekedni fogtok.

2015. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Csak, hogy valaki megvédje a másik oldalt is (nem az erőszak részét). Miért is beszélgetsz az exeddel?
2015. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2015. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%
Kukába vele, de azt azért sajátítsd el, hogy ex-pasival felejtős kell legyen a trécselés. Azért ex, mert vége. Nincs helye napi szinten írogatni vele. :)
2015. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én nem írogatok neki ő szokott mert újra szeretné kezdeni. De már mondtam neki ezerszer
2015. szept. 26. 10:24
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Te meg válaszolsz neki, ergo adod alá a lovat. Ha igazán meg akartad volna vele szakítani a kapcsolatot, akkor blokkolnád, hogy keresni se tudjon...:)
2015. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

9: Pont erre gondoltam én is, ezért kérdeztem rá.


Én sem örülnék, ha a barátnőm az exével beszélgetne a hátam mögött.

2015. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!