Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
4 hete vagyok ezzel a férfival. Jól ki jöttünk de csütörtökön pittyegett a telefonom és zavarta. Mondta szeretné meg nézni kikkel és mit beszélgetek. Mondtam neki hogy nem és bízzon meg bennem mert ez nem normális. Ő természetesen bukott már le hogy flörtölt és mondtam ne magából induljon ki. Ekkor fel pattant én pedig ott álltam a falnál ő pedig elém állt. Már nem emlékszem mit mondott csak hogy nagyon meg ijedtem és elkezdtem reszketni és a szemem is könnyes lett. Nem voltam még hasonló helyzetbe szerencsére. Végül meg ijedtem és meg mutattam neki a telefonom. Nem talált benne természetesen semmit. Akikkel beszélek tök átlagos dolgok. Viszont így is írt 2 embernek is hogy szálljon le rólam vagy van e köztünk valami! Az egyik az ex párom akivel 7 évig voltunk együtt a másik pedig egy srác aki tényleg helyes normális de nem akarok tőle semmit ahogyan ő sem tőlem.
2015. szept. 26. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Stole azt hiszem forditva ültél a lóra!

Egyszerüen felháboritó a pasi viselkedése! Ilyen beavatkozni akarást a magánszférádba!

Sejtem nem fogadod meg amit sokan mondtunk. De ettől a pasitól azonnal szabadulj meg! Elöre megmondom nem lesz könnyü! Ez amit csinált kemény agresszió! Hidd el nem fog távol állni töle hogy megüssön. Nem elég hogy megfélemlit még irogat is nekik. Az kevés hogy magát járatja le. Ráadásul nem vagy a tulajdona!

19/L

2015. szept. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Valoban dobni kellene a pasit ha felelmet kelt benned, de ha en lennek a pasi helyebe (persze nem eroszakoskodnek) akkor en dobnalak mert az exeddel tartod a kapcsolatot. Mert az sem normalis.
2015. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
aki ilyet csinál, azzal problémák lesznek még később (attól függetlenül, hogy kellene-e az exel tartani a kapcsolatot. én pl tartom az egyikkel a mai napig, barátok vagyunk, soha nem kavart bele semmit ez a kapcsolataimba)
2015. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem mutattam volna meg neki a telefont. Helybol az ajtohoz kisertem volna.
2015. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell reagálni ha megkeres, mert attól csak úgy érzi hogy van még esélye.
2015. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#11: nem ültem fordítva a lóra. Csak van tapasztalatom az emberi párkapcsolatokban. Az ilyennek sosincs jó vége. Az agyilag zokni embereknek akik lepontoztak, csak jelzem, hogy én is azt mondtam, dobja a pasit. Ugyanakkor az sem normális, hogy az exe próbálkozásainak helyt ad, és ehhez a partnerének mosolyt kellene vágnia.
2015. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!