Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha te katona lennél, te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te katona lennél, te erőszakolnál meg nőt?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Pusztán csak kíváncsiságból...
2010. márc. 14. 16:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
57%
igen ilyenre IS képes. mint bármi más. gyerekkori trauma, molesztálta az apja és így éli ki igen, ezek a szélsőséges esetek, amik a katonák körében is vannak igen. és? ne mondd már, hogy az ösztönöket nem lehet elnyomni...
2010. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
57%
civilizáltság>ösztön. ennyi.
2010. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

max a gondolatokat lehet elnyomni. az ösztön az zsigeri dolog. ha ott van veled szembe egy másik katona és rád fogja a fegyvert és lőni készül, hiába van előtte 10 gyerek...te lőni fogsz. az élet nem amerikai akció film.



mondjuk ez elég gagyi példa volt de fáradt vagyok. szóval a lényeg az h persze h nem fog mindegyik katona így viselkedni, DE előhozhatja az emberből h megerőszakoljon valakit. illetve nem is jogosít fel rá ez h megerőszakolj vkit. amúgy meg 2vh.ba voltak bordélyházak általában, a németeknek. az oroszoknál a propaganda miniszter azt mondta h öljenek meg és erőszakoljanak meg mindenkit, még a babákat is. úgy is tették, több millió embert megerőszakoltak amíg berlinig jutottak.

2010. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
A példa helytálló. Igen azért lövöd le aki rád fogja a fegyót,és ő ölne meg. De azért nem hiszem, hogy a nő megerőszakolná a katonát :D
2010. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
jó, igen..azért mondtam h rossz példa :D de ez inkább az ösztönre lett volna példa amúgy. mind1, a lényeg h akkor se helyes a dolog, sehogy se az, de sajnos hozhat elő az emberből ilyet a háború, ez van. FREE WEED, STOP THE WAR! :D
2010. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 16:47-nek. Rendben talán tényleg nem tudom, milyen lehet egy olyan helyzet, mondjuk te sem hiszem, hogy tudod. Azt én is sejtem, hogy a halál torkában minden ember viselkedése megváltozik, meg elég elképesztő dolgokra képes az ember pánik hangulatba. De ettől függetlenül sem tartom felmentőnek egy ilyen tett alól ezt. Amúgy vizsgáljuk meg a másik oldalról. Egy nő akit egy ilyen katona megerőszakolja, szerinted arra fog gondolni, hogy jajj szegény egyébként nem tett volna ilyet, csak a génjeit akarta továbbadni? Fenéket, egy ilyen élmény tönkre teszi az életét. Ezért nem tudom elfogadni mentségként egy ilyen helyzetet se. Mert a katona viselkedése érthető talán, de akit megerőszakol? Azt ki sajnálja?
2010. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%
Minek oda erőszak, a délceg vitézek minden nőt levesznek a lábukról.
2010. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
ja
2010. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítva izgalmasabb lenne, amúgy is sok csaj bukik az egyenruhásokra.
2010. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy, akkor a lányok jönnének ránk.
2010. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!