Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes "leragadni" egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes "leragadni" egy lány mellett egész életedben?

Figyelt kérdés

Összejöttem a barátnőmmel még 19 éves koromban, azóta együtt vagyunk (3 éve). Ez a 3 év alatt sokszor elnézem a haverjaim és arra jövök rá, hogy egy csomó mindent kihagyok az életemből. Viszont nem hiszem, hogy találnék még egy ilyen lányt, mint a barátnőm. De már kezd kihűlni a dolog, úgy érzem. Mégis próbálom erőltetni, mert tudom, hogy nagyon szeret, és nem akarok neki "fájdalmat okozni", avval, hogy véget vetnék a kapcsolatnak.


Mit gondoltok erről?


2015. szept. 27. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy legyél már férfi, és fűts oda a kapcsolatodnak!
2015. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem "leragadásnak" kéne gondolni ezt. Ha megtalálnám úgymond azt a személyt akivel eltudom képzelni nagyon hosszú távon az életem akkor mindenképp azt mondanám, hogy érdemes és csodálatos dolog.
2015. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, aki miatt érdemes, csak én még nem ismertem meg.
2015. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
van olyan nő, akivel egész életemben dugnék
2015. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a 3 év alatt sokszor elnézem a haverjaim és arra jövök rá, hogy egy csomó mindent kihagyok az életemből."


Mi marad ki barátnő mellett? Barátnővel is ugyanúgy meglehetnének azok a dolgok amiket a haverjaid csinálnak. Kivéve persze az össze-vissza csajozást. De szórakozni barátnővel, barátnő mellett is lehet.


Ezt ne leragadásnak vedd, hanem igazából ha boldog vagy akkor egy biztos pont már van az életedben. Ha gond van a pénzügyekkel, a munkával esetleg tanulással, valakivel nem jössz ki jól, akkor is a barátnőd ott lesz és ezt becsüld meg.


Amikről úgy érzed, hogy kihagytad az életedből azokat még megvalósíthatod. Ha úgy van viszed a barátnődet is. Nem kell feltétlenül mindig pasis esteket meg hasonlókat csinálni.


Amióta a barátommal vagyok egyetlen egy ilyen idióta csajos programban nem volt részem. Mi amúgy is általában közösen megyünk iszogatni a barátokkal és jól érezzük magunkat.


Miért érzed, hogy kezd kihűlni?

Mi nem jó vele?

Idézzétek fel az első napok hangulatát, beszélgessetek hosszan, menjetek el csavarogni, sétálgatni, legyetek csak együtt, kapcsolódjatok ki ketten rendszeresen, hogy a varázs ne vesszen el. Szeretkezzetek órákon át.


Nem tudom, hogy ő hogy érez, de én nem dobnám el a kapcsolatot, mert utána hiányozna. Ha meg úgy érzed még nem élted ki magad, akkor éld ki magad barátnő mellett csajozás nélkül.

2015. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nem érdemes. Fiatal vagy. Éld ki magad!
2015. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 te meg hülye vagy.

@Kérdező: egyetértek #1-el, lobbantsd újra lángra a szenvedélyt, ne csak melegedj a tűz körül... táplálni is kell

2015. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Nézőpont kérdése.
2015. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jobb ha szakitasz,minek hazudnal magadnak,neki.

Be kell vállalni,hogy ha valami véget ér akkor az lelkileg fajhat.


Lehet titkon ő is vágyik arra hogy másokat kiprobalgasson.

Mondd el neki hogy erzed,biztos lesz hiszti harag,mert megfosztod a kis mesevilagatol,nehéz feldolgozni a veszteséget.Felnőtt személyiség nem hisztizik,elfogadja a dolgokat,mégha nem is örül neki.Mondd meg neki,h az a jó ha az egyik ember saját akaratbol van együtt a másikkal,nem pedig felelembol,kényszerből,sajnalatbol.Akkor inkább olyannal legyen aki lelkesedik érte. Lehet,h nem a szeretet múlt el,csak más az érdeklődés.Új izgalmas dolgokat szeretnél az életébe.

2015. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én leragadnék egy szerető bnő mellett egész életemben! De sajnos nincs ilyen.
2015. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!