Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fogok már bízni soha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogok már bízni soha a férfiakban?

Figyelt kérdés
Eddig a következő tapasztalataim vannak a férfiakkal kapcsolatban: csak akkor kellek nekik, ha nincs jobb a láthatáron, amint jön jobb lehetőség, lelépnek, ha nem akarnak rámérni, mindig találnak valami kifogást és úgy egy az egyben, nem engem magamért nem szeret egyik sem, illetve nem is tudnak engem szeretni. Az utóbbi időben sokat gondolkodtam ezen és rájöttem, hogy már elképzelni sem tudom, hogy lesz olyan, akinek tényleg én kellek majd és nem csak egy pótlék leszek. Ha lenne is valakim, akkor se tudnám elhinni, hogy nem hagy el, amint találkozik valaki jobbal. Nem vagyok féltékeny típus, nem szoktam hisztizni, ha ránéznek valaki másra is, de valahogy azzal tisztában vagyok, hogy bőven találnának bármikor jobbat nálam akiért dobnak. Fogok még valaha bízni a férfiakban?
2015. szept. 27. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ha a valószínűsíthető hibáid felismered,változtatsz rajtuk,hogy ne csak olyan emberrel kezdj,aki csak megdugni akar,és találkozol végre egy normális fazonnal.
2015. szept. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát bennem kénytelen lennél megbízni, ugyanis kegyetlenül őszinte vagyok, ha találkoznék veled, és bejönnél valamennyire, de nem lennél az igazi, akkor kerek perec megmondanám, hogy nem akarok tőled komoly kapcsolatot, és felajánlanám, hogy azért szexeljünk egy párat, csak hogy mindketten jobban érezzük magunkat, aztán te eldöntheted, hogy ebbe belemész vagy sem, de nem hülyítenélek, egyikünk idejét sem akarnám rabolni egy álságos kapcsolattal. Csak azért ,hogy legyen párom nem fogok összejönni akárkivel. Amúgy biztos van olyan krapek, aki az életét is leélné veled, csak még nem volt szerencséd találkozni vele.
2015. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 hogy te micsoda lovag vagy!
2015. szept. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyekszem...;-)
2015. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!