Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 35 éves 3 gyerekes anyuka...

35 éves 3 gyerekes anyuka vagyok, vékony testalkatú, és szeretnék jó kondiban lenni, kerek szép izmokat. Nem késő elkezdenem a súlyzós edzéseket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem késő! olvass utána az edzésnek, táplálkozásnak, ne szégyellj gyakorlottabbaktól segítséget kérni, és semmi akadály nem lesz!
2012. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sosem késő és ezt ajánlom olvasásra, van benne edzés, kaja, stb: [link]
2012. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő, és becsülendő, hogy ennyi idősen is, (és gondolom a zsúfolt napirend mellett is) szeretnél tenni valamit a testedért, egészségedért. Szóval nem késő, előzőleg már belinkelték az alapismereteket, olvasd el, sokat lehet okosodni belőle:) Aztán hajrá:)
2012. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Mint már előttem is leírták,sosem késő :) Ajánlom a kettlebellt (azoknak is jó,akiknek kevés idejük van).
2012. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elolvastam sok edzéstervet, de szinte mindegyik mást és mást ír. Még nem tudok teljes erőbedobással edzeni, csak alapozni szeretnék, diéta nélkül. Mit ajánlotok?
2012. febr. 22. 19:03
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez jó lenne neked 1-2 hónapig: [link]
2012. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
olvasd el a fegyencedzést ott rövid idő alatt mindenféle eszközök súlyok nélkül formában leszel nagyobb megerőltetések nélkül szerintem pont ideális lenne neked egyszerű érthető rövid edzéstervekkel
2012. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Simán,olyan jó érzés ilyeneket olvasni.Csináld csináld,le a kalappal előtted kérdező ez igen.

Fegyencedzés önmagában bakkfitty,attól nem lesz bomba tested,kiegészítésnek nem rossz,de önmagában nem leszel kidolgozott ha pasiról beszélünk és nem lesz igazán feszes ha csajról van szó :D

2012. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
miből gondolod h nem elég hatékony? talán kipróbáltad? mit kéne csinálni? konditerembe járni és 50 kilókat emelgetni vagy mit? neki pont azért ideális mert nem kell hozzá semmi... nem hinném h egy 35 éves nőnek akinek 3 gyereke van van ideje személyi edzőhöz aerobik órához meg konditeremhez
2012. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó ez csak kifogás kifogás és megint kifogás,az én bnőm 39 éves és olyan teste van mint egy fitnesz királynőnek,nem kevés melóval,és gyereke is van.

Megnézném mikor lesz bomba alakja egy csajnak a fegyencedzéstől,soha.

Ahhoz pilates kell meg súlyzózás,és diéta.

Nem kell 50kg-okat emelgetnie,de ahhoz,hogy mondjuk ilyen teste legyen egy nőnek ahhoz igenis kőkemény edzés kell.


[link]

2012. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!