Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom volt felesége telefonon zaklatja a páromat, vissza akarja csábítani, engem meg finoman szólva prostinak nevez a páromnak?

Figyelt kérdés
Maradjak higgadt mintha nem érdekelne vagy szálljak vele harcba és írjak neki én, hogy tudom hogy miket csinál. Párom azt mondja, ha zavar, tegyem őt helyre ő már megpróbálta többször is személyesen is és telefonon is, de mintha a falnak beszélne.
2015. szept. 29. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tennék semmit. Nem fogok az ő szintjére süllyedni.

Egyébként is a párod dolga helyretenni.

Telefonról meg lehet tiltatni, blokkolni a számát.

Ha személyesen jön, akkor meg hívjatok rendőrt. Ha nem is csinálnak semmit, de talán megijed tőlük az ex.

2015. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Te, -személyesen- semmit! Ha a párod nem tiltja le, akkor elgondolkodnék a viselkedésén!
2015. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

a párod idióta.

neki kéne helyre tenni a nőt és nem felvenni utána ha hív, letiltani a számát stb..

és nem tudom milyen férfi az aki nem áll ki a barátnője mellett, hogyha ok nélkül szidjàk.

2015. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Te semmit ne tegyél,legalábbis én biztos nem tennék semmit egy olyan pasiért,aki nem állítaná le az exét!! Még a végén,kiderűl,hogy a pasi élvezi is,hogy 2 nő vitatkozik miatta ő meg a végén választhat vagy nem kell neki egyik sem.

De azon,nagyon gondolkodj el,hogy a párod nem állt ki melleted egy ilyen dologban.Így ne legyen igazam,de sok mindenben nem fogsz tudni számítani rá a későbiekben.

Cseréljetek számot,ha meg személyesen zaklat jelentsétek fel,legalábbis te mert szerintem a párod úgysem fogja.

2015. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy próbálta leállítani őt többször is, hallottam is ott voltam amikor telefonon veszekedett vele és mondta neki hogy ne zaklassa és engem is hagyjon békén, mit képzel magáról! De ez a nő nem érti meg!
2015. szept. 29. 10:36
 6/13 anonim ***** válasza:
De miért nem tiltja le a számát?
2015. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 acelsziv ***** válasza:
100%

1: Minek veszi fel neki a telefont?

2: Miért nem tiltja le a számát?

3: Miért nem jelenti föl zaklatásért?

4: Mért élsz együtt egy puhapöccsel?

2015. szept. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

jajj szegény

biztosan imponál neki hogy még "szédítheti" a régi nőt is. ha tényleg nem akarna vele beszélni, nem venné fel neki a telefont,nem nyitna ajtót neki,nem írna neki vissza stb.

2015. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk párom 2 hívás után letiltatta a számát,az üzijei is a spam mappába mennek.A fészbukon is le lett tiltva ő is,és az összes családtagja,barátai.Csönd van.
2015. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Azért nem így működnek a dolgok. Ha a férj gyermeket hagy maga után akkor arról gondoskodnia kell, amennyiben a házasság idején volt a fogamzás pillanata.Majd a Bíróság eldönti.
2015. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!