Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a csoda van velem? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a csoda van velem? Csak nem szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

30-as éveimben járó, férjezett nő vagyok, a házasságom harmonikus, nincsenek nagyobb problémáink.


Gimis korom óta ismerek egy férfit, évfolyamtársak voltunk, de köszönésen kívül nem igazán beszélgettünk soha.

Olyan 3-4 éve egy munka kapcsán szorosabb ismeretségbe kerültem vele, többször találkoztunk (nem négyszemközt, hanem a kollégákkal együtt - vele és a cégével végeztettünk egy munkát).... a lényeg, hogy azóta barátivá vált a kapcsolatunk. Ha találkozunk a városban, kicsit megállunk, beszélgetünk, néha üzenetet váltunk a facebookon, sőt, mivel a gyerekeink közel azonos idősek, és ugyanabba az iskolába járnak, néha még össze is jövünk családilag, bár ez nem annyira gyakori, de előfordult már.


Én soha nem úgy néztem rá, mint férfira. Kedves, aranyos pali, de egyáltalán nem az esetem, még csak jópasinak se mondanám véletlenül se. Alacsony, kicsit macis testalkatú (nem kövér, de nem is kisportolt), az egyetlen dolog, ami tetszik benne, az a szeme, tekintete, amúgy soha meg nem akadna a figyelmem rajta (nem azért, mert lenézem a nem jópasikat, hanem egyszerűen nem vettem volna észre soha, mint férfit).


Aztán ahogy telik az idő, valami van velem, mert úgy érzem, szándékom és akaratom ellenére elkezdtem vonzódni hozzá. Azt eddig is tudtam, hogy kedves, aranyos, udvarias... stb...tehát még azt sem mondhatom, hogy jobban megismertem a belső tulajdonságait, azért kezdtem el vonzódni hozzá.... Hanem egyszerűen csak arról van szó, hogy azt veszem észre magamon, hogy szeretek a társaságában lenni, megnyugtat, feltölt, kisimítja a lelkem, ha csak 5 perec alatt váltunk pár szót, akkor is. Várom, hogy lássam a sulinál, ha megyek a gyerekekért, örülök, ha jönnek hozzánk, megdobban a szívem, ha üzenetet kapok tőle, vagy látom a telefonomon, hogy ő hív, sőt már azt is elkezdtem észrevenni magamon, hogy ha kettesben vagyunk (mármint nyilvános helyen, csak nincs ott egyikőnk családja sem), akkor zavarba jövök, de mégis arra vágyom, minél tovább tartson az a pár perc, amennyi időt a társaságában vagyok.


Ne bántsatok emiatt, nem szándékos, eszembe sem jutna megcsalni a férjem, és egyáltalán nincs köztünk semmi, soha nem kezdeményezett semmit, én se felé, egyszerűen csak kialakult bennem ez az érzés, és nem tudom igazán se definiálni, hogy mi lehet ez, se megérteni, hogy miért.


Ma is, ahogy vittem a gyerekeket a suliba, már messziről láttam, hogy ott álldogál a folyosón, és egy másik apukával beszélget. Nézem, nézem.... Istenem, mi kezdett el tetszeni rajta?! :-) :-) Se nem szép, se nem csinos pasi... aztán mégis egyre jobban tetszik :-)


Nem vagyok bombanő én sem, és még egyszer írom, nem leszólni akarom a kinézetét, de más az, amikor valaki bár nem tetszik, de megismerve a belső jó tulajdonságait, elkezd egyre jobban tetszeni. Ez inkább úgy alakult ki, hogy amikor megismertem volt a külső, ami nem tetszett, és a belső, ami szimpatikus volt. Aztán a belső ugyanúgy szimpatikus maradt, nem ismertem meg annál jobban vagy mélyebben, mert amúgy elég felületes a barátságunk, ők is elég zárkózott család, mi is. És hiába nem változott a külseje sem, mégis elkezdett tetszeni.



2015. szept. 23. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja, a napokban álmodtam is vele, gyengéd, finom, szép álom volt, azóta még jobban be vagyok csavarodva.


Nem akarok tőle semmit, nem akarok semmit kezdeményezni, és nagy valószínűséggel azt sem fogadnám el, ha véletlenül ő kezdeményezne.... bár erre nem látok esélyt.


Csak mi a csodát kezdjek ezzel az érzéssel??!!

2015. szept. 23. 14:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimalizálod a találkozásokat és elhívod a férjedet moziba,vacsorázni,kirándulni és teletöltöd a fejed a férjeddel kapcsolatos friss emlékekkel.Szerintem egy-két hónap és másképp fogod érezni magad.
2015. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Élvezd amíg tart és ne érezz bűntudatot. Mindenkivel megesik. Aztán majd elmúlik úgyis, csak idő kérdése.
2015. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk így is minimális. Amikor együtt dolgoztunk (bár ez is csak idézőjeles), az vagy 3 éve volt. Azóta vagy 3-4 alkalommal voltak vagy ők nálunk, vagy mi náluk. Olyan havonta, kéthavonta összefutunk véletlenül vagy az utcán, vagy a boltban, de ezt hogy kerüljem el??!! És ha odajön, és kedvesen üdvözöl, akkor nem szaladhatok el, az bunkóság lenne, nem adott rá okot.

Az egyetlen fix találkozási pont a suli, oda megint csak mennem kell a gyerekekért. Így is én szinte soha nem megyek oda hozzá, amikor pl. az udvaron vagy a folyosón várjuk a gyerekeket. Az tény, hogy lopva keresem a szememmel, meg dobog a szívem, mint az őrült, hogy vajon felbukkan-e... de amikor felbukkan, mindig ő szokott odalépni hozzám.


A férjemmel vannak közös családi programjaink, de nagyon sokat dolgozik, meg amúgy én is.... csak egyszerűen itt ez a pasi a fejemben (és a szívemben?), és nem tágít innen! :-)

2015. szept. 23. 15:03
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as! :-) Akarom is hogy elmúljon, meg valahol nem is. Az eszemmel akarom, a szívemmel nem.


Most indulok a suliba, és máris csak arra tudok gondolni, vajon ott lesz-e..... huh

2015. szept. 23. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Es most mit varsz tolunk, tapsikoljunk neked hogy milyen erkolcstelen vagy? Elobb valj el te idiota aztan pasizz, ennyi gerinc legyen benned.
2015. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látom, erősséged az értő olvasás.

Nem tapsikolást várok, hanem olyanok hozzászólásàt, akik jártak már hasonló cipőben.

Ha ez neked pasizás, akkor fogalomzavarban is szenvedsz.

2015. szept. 23. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Problémát okoz ez a párkapcsolatban?Ha nem akor nem kel agodni a feltörö érzéseid miat,idő kérdése és fakulni fog amit érzel iránta, csak kerüld a társaságát amennyire tudod.
2015. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!