Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki már vett be harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már vett be harmadik emberket azoknak mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok, 2 gyerek van. Még házasság előtt megbeszéltük, hogy egyszer kipróbáljuk hármasban az ágyban. Most, hogy túl vagyunk a gyerek születés utáni problémákon és erősebb a kapcsolatunk mint valaha, most újra szóba került. De hol talajunk megfelelő embert? Lány, fiú, pár, fiatal legyen vagy inkább a mi korunkbeli 30 as? Vagy idősebb? Keressünk társkeresőn vagy fizetőset hívjunk? Nem kerek gagyi kommenteket. Hasonló helyzetben lévők tapasztalai várom.

2015. szept. 30. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Keressetek GoldenGate-en...
2015. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is bevettünk egy harmadikat, már nem is vagyunk együtt. Pedig semmi probléma nem volt a kapcsolattal. Volt, hogy egy férfit, volt, hogy egy nőt. A baráti társaságból és ismerősök közül választottuk őket. A mostani kapcsolatomba nem szeretnék már egy plusz embert sem.

De ez csak a mi példánk, ha szeretnétek, akkor hajrá :)

2015. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat mesél Almási Kitti pszichológus is arról, hogy ez minek a jele, és hogyan teheti tönkre a kapcsolatokat, miért is van ilyesmire szükség, stb. Érdemes meghallgatni és átgondolni, mielőtt megteszitek.
2015. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sehogy se jó more!


2 csaj 1 csávó - a két csaj utálni fogja egymást, és az "alfa-nőstény" titulusra pályázna mindkettő


2 csávó 1 csaj - az egyik csávó KO kiüti a másikat a csaj szemében, mert gyurmább, nagyobb a dákója és menőbb arc is.

2015. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy sem jo, hidd el. a ferfiak nem mennek bele a 2 pasi 1 no felallasba. Ha 2 no es 1 pasi van, akkor a nok feltekenyek egymasra, foleg, ha nem ismerik egymast elegge, ugyanis a pasi nem tud egyenloen mindkettovel foglalkozni. Hetero no legtobbszor akkor megy bele harmasba, ha bejon neki a pasi es igazabol a pasi erdekli, nem a no. Gondolom, ez Neked annyira nem esne jol. Ha a no biszexualis, vagy esetleg leszbikus, akkor Teged fog kisajatitani es nem fogja engedni magat a ferfinak, ami szinten korlatokat allit fel.

Tapasztalattal a hatam mogott, nekem az a tanacsom, h inkabb probaljatok meg a kettotok szexualis eletet feldobni es ne akarjatok bevonni mast is, m ezt csak olyan harmadikkal lehet, akit tenyleg nagyon regota es nagyon jol ismertek...es meg akkor sem garantalt, h bevalik...

2015. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érdekes én pont olyan emberre gondoltam akit nem ismerünk jól. Vagy egyáltalan nem. Pl ha egy fizetett valaki jön arra biztos nem lehet féltékenykedni! Vagy?

Elsőnek én is a 2n 1 f felállásra gondoltam, de most már nyitott vagyok a 2 ferfis történetre is. Amúgy meg alapból nem gondolom, hogy féltékenykedni kellene vagy neki vagy nekem. Jó és szép életünk van. Ez egy közös plussz élmény. Még ha nem is lesz jó sincs baj. Legalább többet mem akarunk próbálkozni. De ha ezt meg tudjuk beszelni miért ne próbaljuk ki? Az sem baj ha a pasi fiatalabb, izmosabb, jobb képű és nagyobb farka van!! És? Én örülnék ha azt látnám, hogy nagyon élvezte! Attól még nem fog lecserélni!!!

2015. szept. 30. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak szex, akkor nem annyira kavar be a későbbiek során. Ha két férfi, egy nő, akkor inkább bi pasit kéne választani. Mindegyik fél elvárja, hogy foglalkozzon mindenki mindenkivel.

Lehet a férjed titokban vágyik arra, milyen, ha férvi szopja a farkát? Lehet, nem meri bevallani utána, hogy jó volt. Vagy milyen, ha két nő nyalja egymást.

De mivel érzelem is előjöhet, kezelni tudni kell a helyzeteket. Lehet, ráébred a feleség, hogy a másik pasi sokkal jobb a szexben, közben a férjét szereti.

Azt mondanám, igyatok meg egy-két kupicával és nem moralizáljatok, hogy adjátok meg a testnek, amit megkíván. Ha meg másnap a kijózanodás következik, tudjátok be az italnak, így nem egymást rágjátok.

De az is lehet, mindhárman egymásba fogtok szeretni.

2015. okt. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!