Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most kezdem a harmadik lombikk...

Most kezdem a harmadik lombikkezelést. Van valakinek tapasztalata és megosztaná velem?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok és sajnos tul vagyok 2 sikertelen lombikos kezelésen.Külföldön élek.Itt azt mondják nem kell pihennem és csináljam ugyanazt amit minden nap..kételkedem.Segitenétek???
2015. máj. 14. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt a 4. lombikom. Ennél voltam a leglazább, a cipekedést és a hajolgatást szigorúan kerültem, de még mielőtt kiderült volna, hogy sikerült, egy esküvőn is voltunk, ahol sokat táncoltunk! Minden nap sétáltam sokat, igyekeztem keveset ülni egy helyben. Biztosan más tényezők is közrejátszottak, hiszen életmódváltással sokat javultak az eredményeim, de az biztos, hogy nem szabad feküdni egész nap 2 héten keresztül... Kitartást és sok sikert kívánok!
2015. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló köszönöm a biztatast.Én az elsönél lazább voltam,habár nem táncoltam.Másodiknál utaztunk Magyarorszagra de ott pihentem és járkaltam.Ezert nem tudom,hogy mi lenne a jo.Milyen életmódváltásra gondoltál?Én az étkezésemen is változtattam és egyebkent vitaminokat is szedek.Egy magyar meddöségi professzor ajánlásával.Te hány hetes terhes vagy?
2015. máj. 15. 07:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is az étkezésemen változtattam, elég drasztikusan. Teljesen cukor- és gluténmentesen táplálkozom több mint fél éve, és elhagytam a krumplit és a fehér rizset is. Ebből kifolyólag inzulinrezisztenciám már nincs, és a petefészkeimen lévő endometriózisok eltűntek, az orvos sem tudja, hogyan, hiszen az csak műtéttel orvosolható elvileg, de nekem azután is visszajött, így utolsó reményként kipróbáltam ezt az étkezést, és bevált. Egyébként ebben a lombikban hittem IGAZÁN! Volt segítségem, aki lelkileg helyrerakott. Szóval pozitívan álltam hozzá az első perctől kezdve. Az előzőeknél el sem mentem volna egy esküvőre! :D Most meg mondom, sokat táncoltunk, persze ugrálás nélkül! Teljesen átérzem, milyen nehéz ez az egész, majdnem 4 év után sikerült pozitívat tesztelnem... De tényleg igaz, hogy nem érdekelnek az elmúlt évek sikertelenségei... Persze még nagyon kicsi a terhességem, 5+4 hetes vagyok, természetesen izgulok, hogy minden rendben menjen, de nem vagyok hajlandó negatívan hozzáállni a dolgokhoz...! :) Nekem nagyon sokat segített, hogy lelkileg rendbejöttem... Talán azt mondhatom, hogy most úgy MINDEN összejött, teljesen pozitív értelemben! Szívből kívánom, hogy pár hét múlva Te is így érezz, mint én! :) Örülnék, ha megírnád, hogy sikerült! Minden jót! :)
2015. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én a húst hagytam el mar 3 honapja.Én is valahogy ebben a lombikban most valahogy megmagyarázhatatlanul hiszek.Én is pozitivan állok hozzá és olyan kerdesekre amikre azelott nem tudtam a valaszt es ezaltal feszultseget okozott bennem,mostmar nem gondolok illetve nyitott vagyok.Ettol valahogy megkonnyebbültebb lettem.Remelem ez is fog segiteni.Szeretnek én is 4 ev utan pozitivat tesztelni :)

Mindenkeppen megirom,hogy mi a helyzet.Neked addig is nagyon kellemes babavárást kivanok :)) Éld meg minden pillanatát!!!

2015. máj. 16. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) Hol tartotok most?!
2015. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia,most vagyok a ET+8.Eddig minden a leheto legjobban ment,csak tegnapelott este elkezdett fajni a hasam.Egy kis megnyugtatással pozitiv gondolatokkal el tudtam terelni a figyelmem es tudtam aludni.Tegnap megint jott este de most mar erösen fajt igy venném kellett be 2 fajdalomcsillapitot.Attol tudtam aludni de lázam is volt szerintem es barnas ver jott ki.Nemsoka hivom a dokit :( sajnos itt tartunk

Ti jol vagytok?

2015. jún. 13. 10:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Jhaaaj... Nekem is fájt a hasam, bár én nem vettem be semmit. Sőt a vérvétel előtti nap este annyira fájt, hogy nagyon el is keseredtem... Aztán jól meglepett az eredmény. :) Jól vagyok, a Picik is, már 10+1 hetes vagyok. Nekem is volt 2 hétig barnázásom, de mint kiderült, a hüvelygél okozta, azóta semmi bajom. Már eltelt egy pár nap azóta... Most hogy vagy?!
2015. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem vasarnap es hetfon es volt verzes is :( Mar 2 napja el vagyok keseredve.holnap megyek vervetelre...hatha 1 megmaradt.De ha igy van akkor az egy Nagy csoda.Örülök,hogy jol vagy.Neked nagyon jo babavárást kivánok!!
2015. jún. 16. 23:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm... Igazából az a durva, hogy van egy Barátnőm, aki a vérvétel előtt olyan szinten vérzett, hogy a lábán folyt a vér (már bocsánat...). Most 32 hetes terhes egy Pici Lánnyal, valószínűleg akkor az egyik baba elment... Nyilván akkor Ő is teljesen feladta. De nem egy ilyet hallottam már, főleg lombikosoknál. Mi lett a vérvétel eredménye?!
2015. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én is ebben biztam,hogy talán csodababánk lesz..de sajnos negativ lett a teszt :(
2015. jún. 18. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!