Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, melyik 20-as éveiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik 20-as éveiben járó lány érdekelne titeket jobban? A szex függő, vagy a szűz?

Figyelt kérdés
Mindkettő gyönyörű, intelligens, kedves, és mindkettővel jól érzitek magatokat.

2015. okt. 1. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

a szexfüggő 30/F

de persze a szűznek is megvan a varázsa, hogy be kell vezetni a témába. :)

2015. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Dugásra, alkalmi szexkapcsolatra, tartós szexkapcsolatra, szeretőnek a szexmániás.


Családot alapítani, tartós kapcsolatra, barátnőnek, gyerekeim anyjának a szűz.

2015. okt. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
A szűzben jobban meg lehet bizni.
2015. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%

Szexfüggő szűz kombó nincs? :D

30/F

2015. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

Szexfüggő huszonévesként kikérem magamnak, mi az, hogy a szűzben jobban meg lehet bízni? Ez miből gondoljátok, hogy ettől függ? Sosem csaltam meg senkit, pedig engem már csaltak meg, míg ismerőseim körében van olyan lány, aki miután a pasija elvette a szüzességét, nagyon rákapott az ízére, és kevés volt neki a pasi, rendszeresen félrejárt mellette, végül szakítottak is. Szerintetek ez a kettő a szüzességgel függ össze, vagy esetleg a személyiséggel?


És még ez a felnőtt kategória, jesszusom...

2015. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,leírom pasi változatban,hogy nekem melyik.A szűz fiút tanítgatnám egy ideig,komoly kapcsolatra meg a szexmániás kellene,de csak ha velem éli ki a mániáját.
2015. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy szűz nem jelenti, hogy jobban meg lehet benne bízni. Vagy olyan, hogy eddig senkinek sem kellett, vagy az is lehet, hogy most megtudja, miből maradt ki, és már csak azért is dobni fog. SZóval ez nem garancia semmire sem.


Egyik sem kéne. Olyat keresnék, akinek egyensúly van az életében. A nyomi és a kiégett sem jó alap.

2015. okt. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A szűz, akit szexfüggővé tennék. :P
2015. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

@5

Ha már a felnött kategóriánál tartunk akkor tudhatnád, hogy nem mások válaszát kell véleményezni, hanem a kérdésre válaszolni.

@7

Az meg benne volt a kérdésben, hogy mindkettő gyönyörű, tehát nem azért szűz mert bányarém. Akkor nyilván erkölcsösebb és több tartása van mint egy szexfüggőnek. Jobban meg lehet bizni benne.

2015. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Szexfüggő is lehet erkölcsös.Nem csalja a pasijait és megáll a végén egynél.
2015. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!