Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Múlt éjszaka mikor mentem...

Múlt éjszaka mikor mentem hazafele, az utcában olyan ordítás volt mint ha ördögűzés lett volna. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Borzasztó volt átélni , nagyon féltem

ilyet még sose hallottam.



2014. okt. 19. 17:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
szerintem inkább csak be voltak rúgva...
2014. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
92%
és/vagy cigányokról van szó...
2014. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki unatkozhatott és ilyen hangot adott ki. De az ördög által megszálltnak hitt emberek is csak valami pszichés zavarban szenvednek. Tehát nem ördögűző pap hanem pszichiáter gyógyítja őket. Ha ilyen hangot hallasz, az lehet unaloműzésből kiadott hang is, vagy valakinek éppen lefagyott a Windowsa és mérgelődött.
2014. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Síri csönd volt , meg hát egy aprócska faluban lakom :)

Már mindenki alszik hajnalban , holnap felkeresem a falu papját és utána járok , nem nyugszom addig amíg ki nem derítem hogy mi volt.

Tudom mit hallottam nem vagyok hülye.

2014. okt. 19. 17:16
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy falu papja nem űzhet ördögöt, se tudása se joga hozzá. Valami mást hallhattál.
2014. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 homo ludensz ***** válasza:
100%

Mi ebből a tanulság? Felétek is megjelentek a medvék és éhesen nem tudtak elaludni.

Aki parázik miért tekereg egyedül éjjel? Az ordibálástól még csak kiráz a hideg,de a diszkóból hazafelé jövet itt még a kresz táblákat is lehajlítják a földre a szemetes kukákkal fociznak a bedrogozott hazajáró lelkek. Rajtuk még egy falka pélbános sem tudna segíteni.

2014. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 homo ludensz ***** válasza:
100%
Jav:*plébános,pap,rabbi stb.
2014. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig tényleg eléggé hátborzongatónak tűnt, akkor készíteni kell ott egy horrorfilmet. Ha kasszasikert aratsz akkor az az igazi diákmunka. Persze azért az esetleges ittas, drogos vagy mentálisan beteg személyekkel légy óvatos.
2014. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom mit hallottam nem vagyok hülye."


Sok ördögűzésben vehettél már részt, ha ennyire tisztában vagy vele, hogy azt hallottad.

2014. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az asszony verte sodrófával a kocsmából hazatérő vén ördögöt.

De az is lehet, hogy csak basztak a macskák.Annál nincs sátánibb hang.

2014. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!