Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek elég egyértelmű utalások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek elég egyértelmű utalások egy csajtól. Nyert ügyem van nála vagy csak flörtölget?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel mostanában elég jól elvagyok és sok kis piszkos megjegyzést tesz,amiket nem lehet nem észre venni :D

Szemembe néz és:"Te is hátba szúrtál,de lennebb kellett volna".Majd rám mosolyog

"Nem indítaná be egy áruház félreeső része a fantáziád?"

"Majd egyszer játszhatnánk lovaglósat,látom a szemedben,hogy jóra gondolsz"

"Szeretem az extrém helyzeteket,de nehéz megfelelő személyt találni"

"Én megszerzem amit akarok,szóval ha meg akarlak szerezni megszerezlek"


Nyert ügyem van a csajnál,vagy csak flörtölget?


2015. okt. 3. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Hát....


Szerintem van esélyed, de te ismered a lányt.

Lehet, bárki megdughatja, lehet, csak veled ilyen. Bár normális lány nem tesz ilyen megjegyzéseket. Szóval nekem inkább a dugó kategória a véleményem.


De az is lehet, hogy még szűz, csak így akarja leplezni.

Pasiknál is így van, az beszél a legtöbbet, akinek nincs miről :D

2015. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok kis szűzku rva produkálja magát így, túl kihívóak, túl sokat utalgatnak, aztán ha ettől felbátorodva rámászol, akkor meg felháborodnak, hogy mit képzelsz, ő csak viccelt... Az biztos, hogy normális nő nem mond ilyeneket, szóval ha nem egy ordas nagy ringyó, akkor csak a karmait próbálgatja rajtad és a többi fiún. Tetszik neki, hogy hatalma van felettetek, hogy ugráltok, ahogy ő fütyül, legalábbis addig, amíg ott lebegteti előttetek a piña lehetőségét.
2015. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem k#rta végig sok ember az biztos,kis város,tudnék arról.A legszebb dolog benne,hogy külsőre olyan kis "ártatlan cuki csaj",és tényleg teljesen elvette az eszem.
2015. okt. 3. 23:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg itt szenvedsz és kombinálsz más már rég megkúrálta...

Ha ilyeneket mond akkor kapj az alkalmon a ,tapasztalat mindig jól jön.

2015. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy nem kapok az alkalmon.Már meg is van beszélve a következő találkozó :D
2015. okt. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!