Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalja ennyi fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja ennyi fiatal feleség a férjét?

Figyelt kérdés
Azt látom magam körül, hogy már a huszonegynéhány éves fiúk is inkább az "elhanyagolt, nem érzem nőnek magam a férjem mellett" férjes asszonyokból válogatnak. Akkora belőlük a kínálat, hogy nem érdemes lányokkal kezdeni. Tisztelet köröket futni. Várni rájuk. Minek? Ezek a fiatalasszonyok rögtön tudják, mi a dolguk. Nagyot fordult a világ. Egyesek szemében ami korábban szégyen volt, ma dicsőség.

2014. dec. 3. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Azt viszik tovább amibe otthon éltek és otthon látták ezek a nők, amilyen mintát az anyjuktól kaptak.
2014. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Par kerdessel arebb szidhatod egyutt a masik kerdezovel a "csunya noket".

En nem csalom a paromat, az anyam nem csalta apamat, de meg nagyanyam sem a nagyapamat.

Mosson kezeimet...

2014. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a témát mára eleggé kimerítetted, jobb lenne, ha mással foglalkoznál és nem tennél fel még több ugyanilyen kérdést, ami provokatív is meg nem is igaz a többségre.
2014. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Elég undorító igen....nem is kell nekem magyar pasi, mert eddig akikkel találkoztam (vagy hallottam), mind csalfa, öreg / hisztis / csalfa nőkre bukik:/ Én nem csalok, nem is tervezem...
2014. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a többieknek,ez elég provokatív kérdés és nem minden nő olyan,de ennyi erővel akkor fordítva is meg lehet kérdezni,miért csalja annyi férfi a feleségét?

Annyira nagyot nem fordult a világ,mert régen is mentek ezek a dolgok,csak ennyire nem teregették ki a szennyest.

2014. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt kérdezném(ha kérdezném), hogy miért csalja ennyi ember a házastársát?

Mert ugye nem csak a nők csalhatják a férjüket, de a férfiak is a feleségüket.

2014. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én véleményem ez: Azért csalják egymász annyian a házasságban vagy már előtte is mert az emberek csak a külsőségekre mennek.Arra,hogy belsőleg össze illenek-e azt nem veszik figyelembe.Csak a bicepszet vagy a pici popsit.

Aztán ugye akkora egoista mindkettő,hogy inkább nembeszélik meg a dolgaikat a büszkeségük nem engedi.A csajok a barátnők előtt lobogtatják,hogy ő aztán nem enged a pasik pedig a haveroknak dicsekszik,hogy mit fog ő alázkodni egy pina előtt.Sajnos ilyenek az emberek!

De azért együtt vannak mert a pasinak is jó mutogatni a pici popsis csajt a lány pedig míg nemkap akkora hisztit amivel szakítana a pasival addig elvan.

2014. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as: lehet, hogy a többségre nem igaz, de nagyon sok úgy megy férjhez,hogy nem is szereti az urát, csak tessék-lássék módon, azért, hogy férje legyen és szülhessen egy gyereket. Nem csoda, ha talál egy szimpatikusabbat, netán szerelmet, akkor azzal folytatja. Sajnos.
2014. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó is lenne ha a pici popsi lenne a divat ugy mint anno, és nem a nagy kuffer.......:(
2014. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerelem nélkül mentek férjhez, másik ok: nem nevelték őket becsületre.
2014. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!