Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy lányt a szexuális élcelődéséről leszoktatni legalábbis irányomba?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki szinte minden férfinak teszi a szexuális utalásokat és ugratásokat.

Én pedig nem szeretném,h az irányomba is ilyen megjegyzéseket tegyen.Hogyan tudnám erről leszoktatni?

Egy kicsit kényelmetlenek érzem,h mindekivel ezt csinálja és kifejezetten zavar,h ennyire beskatulyáz.


2015. okt. 4. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Zaklatás a neve. Mondd el neki, hogy fel fogod jelenteni, ha nem fejezi be.
2015. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én igazából nem mondanám zaklatásnak.Na meg egy férfi irányába nem lehet ilyesmiről beszélni.+ ő jobban is néz ki ,mint én.Csak engem idegesít ez a folytonos utalgatás és zavarba is hoz.
2015. okt. 4. 14:08
 3/6 omba ***** válasza:

Nem tudod leszoktatni - gondolom hiánya van, vagy beleszokott ebbe a stílusba.

Ha annyira zavar, kerüld el, szerintem ez a max. amit tehetsz.

2015. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza fennhangon: viszket, szivi?

Észreveszi majd magát! ^_^

2015. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

ha agresszív típusú férfi vagy szájba vágod minden hasonló megjegyzésnél

ha sima férfi vagy cigivel, szesszel, gyógyszerrel nyugtatod magad

ha sima pluszos kaliber vagy elengeded a füled mellett

ha már picit is rafináltabb kaliber vagy érezteted vele: ha rákezd negatívabb leszel, egyszerűbb - hagyod, hogy a jelenet rádöbbentse, h nem egy nyerő, amit csinál

ha már egy jól szituált vagy ezt kis pszichológiai manőverre helyre lehet tenni. Mert lehet idétlen a nő, de nem hülye.

ha pedig jól kiválóan szofisztikált vagy néhány mondattal leszoktatod örök életre, mindenféle sértegetés, rávezetés stb nélkül.

esetleg 1x1 alapon építsd le - mert ugye nincs is rá szükséged - nem idomítgatni kellene a kiscsajt. mi vagy te? az apja + az anyja? xxddDD

2015. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem vagy rá vevő, kellemetlenül érzed magad, az a legtutibb szerintem.
2015. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!