Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti adtok tanácsokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti adtok tanácsokat a barátnőiteknek?

Figyelt kérdés

Ha pl szingli a barátnőd, h xy-nal jól járnál...

Illetve ezt mennyire fogadjátok meg?



2015. okt. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, azzal jár felőlem mindenki akivel akar. Meg a másik valószínűleg jobban tudja, kivel akar összejönni, mint én.
2015. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jellemző, de volt már olyan, hogy biztattam valaki irányába, de nem fogadta el.

Nálam is előfordult, hogy valakivel össze akartam boronálni, pedig akkor barátom is volt még.

2015. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem és nem, ez mindenkinek a magánügye.
2015. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nem szoktam megmondani hogy kivel jarjon, de ha a valasztasa nem szimpatikus azt megmondom vagy problemaknal tanacsokat adok ha mar velunk is megesett
2015. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!