Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy a nőknek több partner"akad", mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Véleményetkre lennék kíváncsi.

Pl,ha egy nő regisztrál társkeresőre,napi több száz üzi,amíg egy férfi meg sem közelíti ezt.

Szerintem:A férfiaknak van egy olyan felfogása,"nem nagy szám,de dugni jó lesz."

Ezért sokkal több kezdeményezést kapnak a nők,ebbőleg pedig az sül ki,hogy ők dirigálnak inkább,mert van választékuk bőven a férfi nemhez képest.

Nem?



2015. okt. 6. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ellentmondásos... van választék, de ki akar "nem nagy szám, de dugni jó lesz" kategória lenni?! Az nem választék, ha olyasmiből válogathatunk, ami nem kell... mintha mondjuk vegetáriánusként egy húsboltban kellene válogatnom.
2015. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Végül is lehet, hogy így van: "nem nagy szám,de dugni jó lesz."
2015. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
"Szerintem:A férfiaknak van egy olyan felfogása,"nem nagy szám,de dugni jó lesz."" - Ezt nem nevezném VÁLASZTÉKNAK, az ilyeneket én élből lerázom, tehát ők nem tartoznak bele a számomra választéknak nevezett körbe. Ezzel pedig már nagy mértékben szűkül a lista, mert többre tartom magam, mint hogy valakinek csak erre legyek jó.
2015. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.

2.

Ti valamit félre értettetek.

2015. okt. 6. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Saját véleményem az, hogy a kezdeményezés még mindig a férfiaké, tehát mivel a férfiak kezdeményeznek ezért a nőnek akár lehet több száz üzije is egy nap. Viszont egy férfira már kevesebb nő ír rá ilyen szándékkal!


Egyébként az egy butaság, "hogy ők dirigálnak inkább,mert van választékuk bőven a férfi nemhez képest. "

2015. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2010-es adatok szerint 1000 férfira 987 nő jut. Talán ez is oka, nem?
2015. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ezek kár vitázni szerintém.Tény,hogy a nőknek könnyebben akad pár.

A kérdés az,hogy miért.

2015. okt. 6. 14:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert, nem változott meg az a szokás, hogy a férfiak udvarolnak és kezdeményeznek általában.
2015. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én azt tekintem potenciális párnak, akivel akár egy életre tervezhetek, akivel csak egy éjszakára, vagy csak dugópajtiként tervezhetnék, azt nem tekintem potenciális párjelöltnek. Párjelölt sokkal kevesebb akad, mint szexpartner jelölt.
2015. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Elég, ha csak a gyk-t veszed példának. Nem társkereső, mégis heti 15 üzenetet kapok felajánlkozó pasiktól, lányok 1-2szer írnak, hogy megköszönjék a válaszomat.

A férfiak nyomulása tökéletesen reprezentálja a kapitalizmust. Az igény a férfiak figyelmére jóval kevesebb, mint amennyi figyelmet kéretlenül kapunk a férfiaktól. De hát, a kapitalizmust is azok az áldott jó férfiak találták ki :)

2015. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!