Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny a párom exére? Hogyan tudnék ezen változtatni, hogy ne így gondolkodjam mert ez így nagyon rossz csak stresszelem magam vele?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok a párom 36,volt neki egy barátnője 6 évvel ezelőtt 8 évig.Mi 1,5 éve vagyunk együtt én érzem hogy szeret a párom engem nagyon de még is ha meglátom az exére elbizonytalanodom.Nem vagyok csúnya lány,de most terhes vagyok eléggé megváltozott a testem meg úgy mindenem.De az exe szintèn 30-on felül van és van egy 4 éves kisfia (nem a páromtól) és nagyon jólnéz ki a nő...pár napja láttam és azóta tök sz.rul érzem magam és árral gondolom remélem a párom nem találkozik vele mert attól félek hogy azt fogja gondolni hogy ahh milyen jó lenne ha még ők együtt lennének.Tudom hogy szerette azt a nőt,bár voltak problémáik de nem szexeltek meg ilyesmi( mert útólag kiderült amikor a hölgynek új pasija lett hogy vaginizmusa volt) szóval tuti hogy nagyon szerette ha 8 évig vele maradt ezek ellenére...a párom elég lojális típus..Mindig azt mondja hogy ennyire még sosem volt szerelmes mint belém,de persze hogy ezt mondja.Én nem mondtam neki hogy milyen félelmeim vannak mert tök gáz és amúgy se kéne ilyeneken stresszelnem terhesen de hogy győzzem le ezt az érzést?tényleg nagyon rossz napok óta ezen agyalok...
2015. okt. 7. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a hormonjaid csinálják, de jó hülyeségeken gondolkozol hallode, vegyük logikusan.

6 éve vesztek össze, ha ki akart volna békülni vele rég megtehette volna.

4éves a kisfiú -4 év alatt simán volt ideje rendbe szedni magát szülés után, majd neked is lesz időd

Túl sokat tudsz az exröl, olyan nincs h 8 évig üresbe bírja a férfi valamilyen módon csak ki kellett elégüljön, de ez a fele teljesen mindegy mert veled van, te szülsz gyereket neki, veled él.

Te ha meglátod a saját eexed akit valamikor nagyon szerettél arra gondolsz, hogy de kár, hogy vége? Én nem, s sztem más se így gondolkozik, az ex az ex s kész.

Ha azt mondja szerelmes beléd örvendj inkább s értékeljed minthogy gyártsad a feszültséget magadban.

2015. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval 6 éve szakítottak.

Azért az elég távoli dolog.


" még sosem volt szerelmes mint belém,de persze hogy ezt mondja." - ezzel azt mondod, hogy a párod hazudik?


De butaság... én csak úgy összekerültem az asszonnyal, akkor lett szerelem, amikor terhes lett, és vártuk a gyerekünket.


Nem is volt szebb időszak az életemben, mint amikor "megváltozott a teste" - na, eressz csak le - nem tesz jót neked, a babának, mag a kapcsolatnak se.

2015. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt / van ilyen időszakom néha, amikor rossz napom van. Vagy valamiről feljön az én exem és néha eszembe jut, hogy igen milyen más lenne vele / velük, nem ilyen jó mint most. Én mindig azt mondom ilyenkor, hogy jó, hogy nem "fiatalon" jöttünk össze, mert akkor lehet már mi sem lennénk együtt, most meg tudjuk értékelni a másikat, a kapcsolatot, hogy milyen jólétünk van, de persze ha előkerül az ex nekem is van ilyen hirtelen gondolatom (ha épp akkor rossz passzban vagyok, és érdekes nem minden exével vagyok ilyen "ellenszenves" csak az egyikkel, valamiért ő nagyon antiszimpatikus), de aztán ez gyorsan el is száll. Mi mondjuk beszélünk erről a párommal. Néha nála is feljön, hogy na most biztos, jobban örülnék, ha az xy exem lenne itt. Persze ő is tudja, hogy nem így van :) De az exek az élet részei, nem lehet úgy tenni mintha nem lettek volna, így ha feljön beszélni kell róla. Szerintem te is nyugodtan említsd meg,hogy most te így érzel. Hullámzóak az érzelmeid, és most ez van. De beszélni kell róla, nem őrlődni.
2015. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:

Babát vártok, szeret téged, ne legyél féltékeny.

És miért pont az exére?

A világ tele van jó nőkkel - engem se nagyon érdekelnek, csak az enyém, - nincs ebben semmi rendkívüli.

2015. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!