Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen sógorom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sógorom, mit akarhat? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, sógorom 38.

Mióta közelebb költöztek hozzánk sokszor át kellett mennem hozzájuk, mivel nővérem távol dolgozik és megkért, hogy főzzek, takarítsak, foglalkozzam a kutyával, ha ráérek. Én ezeket nagyon szívesen megcsinálom neki.

Sógorom alig 20 percre dolgozik a házuktól, sűrűn hazaugrik, de ő tipikus férfi, alkalmatlan minden házimunkára. Genetikai kódolás van nála ilyen téren ( :D )

Soha nem volt jó a viszonyunk, mindig egy arrogáns se-ggfejnek tartottam. Viszont mostanában sokat beszélgettünk, mikor náluk összefutottunk.

Minden nyűgjét, baját megosztja velem. Nővéremről és a kapcsoaltukról, még a legintimebb dolgokról is mindent elmond. Csak úgy fssa a szót.

Ezzel nem is volt baj. De van hogy néha felhív, hogy menjek át beszélgetni, néha hozzám ér csak úgy sunyiban. Dicsérget, bókol. Kicsit kezdek parázni, nem beszéltem még erről nővéremmel, mert lehet csak beképzelem a dolgokat. Meg hát tesót ismerve előbb hinne a párjának, mint a húgának.

Tényleg akar valamit a sógorom vagy csak beképzelem a sok könyv/film hatására?


2015. okt. 9. 08:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy egy kategóriával arrébb nyomta. Családiba akartam, ott az egyébbe. Na mindegy, remélem nem túl nagy szentségtörés ez :)
2015. okt. 9. 08:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezd leepiteni lassan. Es ha folytatja, ne szoljhozza. Lehet, hogy o is csak jofej akar lenni amug, de legy.resen vagy monddeg, hogy eked ez kellemetlen, hagyja.abba...
2015. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is rád mozdult.

Azt javaslom, kérdezd meg tőle nyíltan, hogy mi az oka a hirtelen viselkedés változásnak irányodba. Érdekelne a válasz...

Te egyébként mit gondolsz róla (sógorodról)?

2015. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg akar d.gni! Ennyi!

Viszont ne akarj párkapcsolatot ha számodra a "tipikus" férfi alkalmatlan a házimunkára!

Te meg tipikus 3,14csa vagy akkor? Ugye besértődnél ha a pasiktol ezt kapod?

Vissza! Még nem késő leállitani! Bár hogy ez igy alakult magadnak is köszönheted. Tök sz.r a véleményed róla mégis ...

Például szépen végig hallgatod az intim dolgaikat. Mit gondoltál miért beszél erről?

Épitsd le! Főleg ha jobban hinne a növéred neki. Oldják meg a dolgaikat!

2015. okt. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaj, ne rossz oldalát nézd már annak, amit írtam.

Én így nőttem fel, számomra ez a tipikus férfi kép. Apám se takarított, nem főzött, nem vettek ki a részét a házimunkából. Bátyám sem, sógorom sem.

Biztos rengeteg olyan férfi van, aki ezeket megcsinálja, minden tiszteletem nekik. De én így nőttem fel, ezért írtam ezt. :)


Amikor rákezdett az intimebb dolgokra, mindig leszóltam, hogy engem ez nem érdekel. Meg nem akarok ilyet tudni. Meg igazából én csinálom a dolgom, ritkán figyelek csak rá.

Nem gondolom, hogy én bármiben hibás lennék. Azért járok át néha, hogy nővéremnek segítsek. Ha hív a sógorom, soha nem megyek át.

(Hülyeség, egyszer átmentem, mert felhívott, hogy sos segítség kéne neki, rántottát beleégette a serpenyőbe és el kéne tüntetni a nyomokat mielőtt nővérem meglátja. )

2015. okt. 9. 09:00
 6/10 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy mit gondolok róla. Soha nem voltunk jóban. Még kislány voltam, amikor ő bekerült a családba. Akkor tartotam tőle, de úgy mindenki mástól is. Mostanra inkább csak nagyon nem egyeztünk, ha 4-5 havonta találkoztunk. Ő elég beképzelt fazon, én meg az ilyeneket soha nem bírtam. Leginkább poénba burkolva vitáztunk mindig. Csak hogy mások ne vegyék komolyan, de mi tudtuk, hogy mennyire ellentétek vagyunk.

Amúgy nagyon ritkán, akkor is inkább telefonon el lehetett vele beszélgetni. Mostanában meg még majdhogynem jó fej is. Változott mióta hazajöttek.

2015. okt. 9. 09:02
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
légy távolságtartóbb. Ha nem kell menned, akkor találj kibúvót, ha ott vagy; szorítkozz a legszükségesebbre. Egyébkét ez nekem kicsit olyan, h átmégy cselédnek, mégha szívesen csinálod is. Sry.
2015. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem minden nap megyek át. Mondjuk csak heti egy du, amikor én pont nem dolgozom és nincs semmi dolgom.

:)

2015. okt. 9. 09:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Oksi! Megértelek! De szedd össze a morzsácskákat amiket itt szórnak!

Mondom. Főleg ha neki hinne!

Leégett a rántotta? Oldja meg! Nem kell átmenni! Ott a telefon.

A nővéred buta ha neki hisz akkor ha el tudod mesélni az intim részleteket. Amiről csak ő és a pasi tudhat(na)!

2015. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok nekik zűrt. Minden esetre, ha ismét nyomulna, biztos leállítom.
2015. okt. 9. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!