Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 20-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 20-25 éves "kisfiúk" (tisztelet a kivételnek) mindenáron egy 30 vagy afeletti nővel akarnak megismerkedni (sexkapcsolatot kialakítani), akik vagy egyedülálló anyák vagy ténylegesen egyedülállóak?

Figyelt kérdés

És amikor a nő közli, hogy bocsi, de korod miatt nem, akkor még ők vannak megsértődve.

Nekem ez olyan kihasználósdinak, egyoldalúnak tűnik, bár lehet hogy rosszul látom.


2015. szept. 6. 14:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, engem a 14 éves lányok izgatnak. 16-nél idősebbel össze se jövök. 35/F
2015. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én 27 éves egyedülálló férfi vagyok és épp tegnap egy 34 éves anyuka flörtölgetett velem az egyik társkeresőn. Szóval fordítva is működik. Persze nem fogadtam a flörtöket tőle...
2015. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Én a helyedben szágyelném magamat kedves első, de te tudod!

Eszembe sem jutna, hogy 35 évesen kislányokkat kezdjek.

2015. szept. 6. 14:46
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert vonzónak találjuk az idősebb nőket esetleg? Ez nálam ösztönös, tizenéves korom óta. És baromi sértő, amikor lekisfiúznak felnőtt férfi létemre, köszönöm. Kisfiúzz le egy tizenévest, de ez így nevetséges. Ha nem akarsz fiatalabb pasassal együtt lenni, oké... de ez bántó. Megjegyzem, engem nem érdekel szexkapcsolat. Egy idősebb nővel is ugyan úgy komolyan gondolom, mint egy korombélivel. Nem a kor számít. Volt már 30-as párom.


24/F

2015. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Mert most ez a MILF+20as a trendi.
2015. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy tisztelet a kivételnek!

De ha már férfiak válaszolnak, akkor biztosan meg tudjátok azt is mondani, hogy ha a nő nemet mond, akkor mégis miért probálkoznak folyamatosan a válasz ellenére.

2015. szept. 6. 14:52
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Én egy 38 éves nőbe szerettem bele halálosan... életem szerelme. Persze már lemondtam róla, de nem sokat segített azzal, hogy nem zavart el a francba egyértelműen, hanem félreérthető, kétértelmű volt és roppant kedves. Fél évig csaptam neki a szelet, amúgy családos. De a derekát nem adta be! Én meg az egésztől lelkileg kikészültem. Amikor szerelmes az ember, az sok mindenre ráviszi, amit józan ésszel elítélne. Azóta minden oké és csak közeli barátok vagyunk. (eleve ez volt a célja)


Viszont, hogy ha valaki csak szexért csinálja ezt... hát az ugyan olyan bunkó, idegesítő, mint ha korabelivel teszi, nem? Ez nem az életkorotoktól függ, sokkal inkább a mentalitás.

2015. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

A visszautasítást nagyon kevés ember tudja igazán méltósággal és jól viselni, harag, látható csalódás, vagy valamiféle védekezés, visszavágás nélkül.

Mindegy, hogy azért utasítanak vissza, mert alacsony vagy, magas vagy, idős vagy, fiatal vagy, kövér vagy, sovány vagy, unalmas vagy a számára, nem vagy neki elég tanult, vagy művelt, nem tetszik a humorod, szóval bármi okbók, azt a legtöbb ember egy fájdalmas, megalázó élményként éli meg. Ezért problémáznak rajta a legtöbben.

2015. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Mmm, egy jó milf, nyami.
2015. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Most viccelsz?! Melyik hetero pasi nem sunázna egy jó milfet?!
2015. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!