Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy pont olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pont olyan emberbe vagyok szerelmes, aki tudom hogy soha nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
=/
2010. márc. 15. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos befolyásolni, felejts.
2010. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Mert az élet ilyen.. ilyen kegyetlen, és igazságtalan!!

Ha tudod, h nem lehet a Tiéd, mindent, de mindent meg kell tenned annak érdekében, h kiverd Őt a fejedből!!

Ha bizakodsz, csak rosszabb lesz.

Tudom.. tapasztalat!!

2010. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

üdv a klubban!!!!!!!

tényleg nincs rá más megoldás csak a felejtés

21F

2010. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sem a miértjét sem a megoldását nem tudom. Viszont jó lenne ha valaki leírná :(
2010. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A tiltott gyümölcs mindig édesebb. Sajnos. Emiatt szenvedek én is.
2010. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert ilyen az ember!Akár férfi akár nő. Mindig az kell neki amit nem kaphat meg! Szerintem ember nem lesz aki a Miértjére fog tudni válaszolni. Ez genetika és pont.
2010. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Genetika? Aszondod? Na hát ez nem jó hír...mindig is családos nő akartam lenni, de ezek szerint ideje új cél után néznem :)
2010. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek:/
2010. márc. 15. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Erre akár Márai Sándor is válaszolhat.


“Szeretetet lehet adni és lehet kapni. Csak egyet nem lehet: szeretetet zsarolni. S ezt legtöbbször nem tudják azok a szegények és szerencsétlenek, akik szeretetre éhesek.

Nyilvánvaló, hogy vagy szeret az ember, vagy szeretik: ezt a váltóáramot a természet kérlelhetetlen következetességgel szervezte meg. Az összhang legtökéletesebb és legszerencsésebb formája, mikor az egyik különösebb lázadozás nélkül tűri, hogy a másik szeresse. A természet végül is kegyes: igaz, soha nem adja meg, hogy az szeressen, akitől ezt reméljük, de módot ad arra, hogy korlátlanul szeressük azt is, aki bennünket nem szeret. Csak egyre nem ad módot: hogy könyörgéssel, váddal, támadással vagy esdekléssel mástól szeretetet zsaroljunk. Még gyöngédséget és szenvedélyt is lehet zsarolni; de a szeretet szuverén.”

2010. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég nehéz kérdés :\


Nekem pont egy vadállat kellet, úgy voltam ha agyon is ver nem baj, de én akarok lenni a barátnője. Aztán az élet úgy hozta h egy olyan fiút ismertem meg aki nem néz ki olyan jól mint a vadállat, de kétszer nagyobb(vagy többször), érzem h szeret, és én is kezdek beleszeretni


NE ADD FEL ELJÖN MAJD AZ AKIT ÚGY FOGSZ SZERETNI AHOGY Ő TÉGED

2010. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!