Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már tényleg nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tényleg nem tudom mit higyjek! Adnátok erre tanácsot? A barátőmön keresztül megismertem egy fiút! Vagyis a barátnőmml kavart de a barátnőm átvágta és már a fiú nem foglalkozott vele! Folytatom lent!

Figyelt kérdés

Én azzal a fiúval 2szer találkoztam de csak figyeltük egymást!És az egyik este rám írt msnen hogy engem látott-e és én mondtam hogy igen!

Beszélgettünk barátnőmről és azt mondta neki ő nem kell meg van egy csaj aki tetszik neki és elkezdte mondani a csaj jellemzőit ami rámillet!

Meg olyat irt szemüzibe ami nyilván való volt!De neki van most egy barátnője meg persze nekem is van párom!Ő azt mondta hogy nem szereti a barátnőjét stb de akkor iért nem szakít?Mi a párommal nem vagyunk jól meg kiakarok lépni ebből a kapcsolatból!De tegnap a srácal amikor beszéltünk nekem azt mondta hogy ő nem akar engem elválasztani a barátomtól és nem akar bekavarni nem akarja hogy azt hidjem!

De én már kezdtem belezugni!

Pedig nekem nem ugy tünt mert flörtöl velem nagyon!!

De lehet hagynom kellene!!

Bocsi ha hosszú voltam!!

Kort nemet irjatok!


2010. márc. 15. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán fogd meg ennek a srácnak a kezét, ültesd le magad mellé, és kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne tőled!? Mire vágyik stb... Az viszont nagyon rossz döntés, hogy ha lekoptat, akkor inkább a mostani pároddal maradsz. Ne játssz "ha nincs ló jó a......"-t! Nagyon nem lenne tisztességes! 19/L
2010. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is kib@szottul zavaró asok felkiáltójel.

Másodszor,lépj ki a kapcsolatodból,ha már nem érzed magad igazán jól benne,ne verj át senkit.Aztán,ha szabad leszel,meglátod,a srác szakít-e miattad barátnőjével.Ha nem,akkor nem érdekled elégég,csak játszik és flörtöl.

Mindenesetre a mostani kapcsolatod végére érdemes pontot tenni,mert az már tuti nem a szerelemről szól!

2010. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, nekem is akármennyire tetszik egy lány, ha van valakije, nem érdekel, hogy jó vagy rossz a kapcsolat, én más ágyába nem szarok bele...
2010. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt nem erről van szó.

Ha rá tudsz nézni másra és megzavar. Akkor attól még hogy fogalmad sincs mi lesz a kiszemelt sráccal, úgy a tisztességes, ha megmondod a párodnak hogy nem vagy benne biztos hoyg szereted...és el szeretnéd hagyni mert ez így nem jó, szeretnél vele tisztességes lenni és nem hazudni.. szóval ne beszéljetek utána és váljanak el tjaitok. (nincs ilyen hogy utána ugye még lehetünk barátok..) nem.. ilyen nincs..

Ha meg szereted a barátod..akkor mond meg a srácnak hogy hagyjon békén és töröld mindenhonnan foglalkozz cska a barátoddal. Ne tarts két vasat a tűzben. Annál még a 2 szék közé esés is jobb. Ne legyél társfüggő. Te egy egész ember vagy.. ne azér tne merj kilépni egy kapcsolatból mert szeretsz kapcsolatban lenni. Légy érett független és önálló nő. Hidd el a jövőbeli barátod is jobban értékelné..

és azt ajánlom hogy ha emellett a srác mellett döntesz, akkor se legyél hülye.. ne járj vele azonnal.. várj egy kicsit.. ha tényleg érdekled kidobja a barátnőjét és ő is vár. Pont azért mert figyeld meg... most van bnője és félrekavar.. honnan tudod hoyg nem egy szélhámos és veled is ugyan ezt fogja csinálni??! Pont ezért kell ezt megtenni mert így kiderül fontos e vagy neki annyira hogy kidobja a bnőjét és vár rád...közbe nem kúr össze vissza és nem csajozik mert te kellesz neki. Ez részedről is így van.. ne legyél elbizakodva ... és a jelenlegi párod is megérdemli hogy szabad legyen ha már más érdekel.. hagyd élni. Magadat ne sajnáld... biztos elég jó nő vagy hogyha egyik pasi se jön be jön egy 3. :) Legyen önbizalmad.


19/L

2010. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. márc. 22. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!