Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetek ennyire hisztéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetek ennyire hisztérikás?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek már másfél éve. Eszméletlenül szeretem a párom. Soha senkit nem szerettem még így. Vele semmi probléma nincs rendes férfi aki mérhetetlen sok türelemmel rendelkezik, ami hozzám kell is..

Nem tudom miért de nagyon hamar hiszti jön rám.. Nem is biztos hogy hisztinek nevezném. Nagyon szeretem a párom és a gondolata is annak hogy elveszíthetem elviselhetetlen. Nem vagyok betegesen ragaszkodó meg semmi de tényleg nagyon szeretem. Nagyon sokszor olyan kevésnek érzem magam.. úgy érzem hogy annyi sok szép lány van és miért pont nálam akadt meg.. találhatna szebbet jobbat de miért én? Alapjában véve nem tartom magam csúnya lánynak de még is.. Nem tudom hogy ez az óriási önbizalomhiány lehet az oka annak hogy nagyon hamar hisztizni kezdek? Apró megjegyzéseken nagyon megtudok sértődni , vagy ha nem úgy ad puszit már olyan rossz érzés fog el. Nem minden esetben mondom ezt el neki vagy akarom mondani nem minden esetben hisztizek neki. Sokszor inkább csak magamba fojtom.

Szerintetek mikor tud kialakulni ez a hisztis dolog egy nőnél? És az önbizalomhiánnyal mit lehet kezdeni?


Előre is köszönöm a segítséget! Bízom benne hogy minél több hasznos választ kapok! :)


2015. okt. 11. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha önbizalom hiányos vagy akkor kérd meg, hogy írja le mit érez irántad és miként lát téged ha szeret akkor mindenképp pozitív lesz és ettől boldogabb leszel.

Korod?

2015. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szedsz fogamzásgátlót? az tud ilyen érzékennyé tenni, ami aztán átcsap hisztibe
2015. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!