Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HOgy vegyem rá barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgy vegyem rá barátomat, hogy szedjen valami TERMÉSZETES potencianövelőt?

Figyelt kérdés
Gingko Biloba-t, L-arginint, vagy bármit, ami teljesen természetes, semmi káros mellékhatása nincs, csak egyszerűen segít neki a merevedés megtartásában...Mostanában időnként előfordul, hogy nem elég kemény, és annyira lepuhul, hogy nem tudjuk folytatni:/ Mivel távkapcsolatban vagyunk, csak 4-5 napokra tudunk találkozni 3 hetente, így nem mondanám, hogy "mindegy, majd elmúlik", meg "nem baj, ha néha előfordul", mivel mi is csak néha találkozunk....Puhatolóztam nagyon óvatosan, hogy mi lehet a gond, állítása szerint nem velem van a baj, nem fáradt, nem stresszesebb, mint máskor, úgyhogy nem kerültünk közelebb az okhoz..Csak nagyon félek attól, hogyha viszek neki legközelebb mondjuk Gingko Biloba-t (tényleg nem kifejezetten potencianövelő hatású gyógynövénykombót, csak valami általános étrendkiegészítőt, ami segít ennek leküzdésében), még jobban tudatosul benne a probléma, és ezt végképp nem szeretném..De én nagyon úgy érzem, hogy szüksége lenne valami ilyesmire...Ti hogy vezetnétek ezt fel? Nem attól félek, h megsértődik, hanem hogy azt gondolja, hogy na itt már tényleg baj van, ha ilyeneket veszek neki...

2015. okt. 11. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
hogyan védekeztek?ha régóta együtt vagytok és gumit használtok,talán elkezdhetnél fogamzásgátlót szedni,hátha úgy jobban tudna teljesíteni...szerintem próbálj először ilyesmin gondolkozni..
2015. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek már régóta, nem ezzel van a gond...:(
2015. okt. 11. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy péniszpumpát (vákuumost)! Azonnali hatása van, és felfoghatjátok játékszernek is.
2015. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 omba ***** válasza:

Az a gáz, hogy ő ezen átsiklik ezen, mintha mi baj se volna.

Mostanában, ritkán nekem is van ilyen probléma (60F) - és mint kiderült komoly érszűkület lehet az oka, szóval egy rendes orvos se ártana.

Én magamtól kerestem iylen segítőket, rossz érzés, ha a kedvesemnek nem sikerül a legjobbat.... pedig nem távkapcsolat.

2015. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak reméli, hogy semmi komoly nincs a háttérben...Van reggelente merevedése, ez tudtommal kizárja a szervi eredetű problémát, mégis azt gondolom, hogy természetes vérkeringés serkentők segíthetnének neki, mert ha minden teljesen tökéletesen működik, akkor kevésbé lankad le, még ha a fejében van is a probléma..Nem is gondolom, hogy nem lenne hajlandó bevenni ezeket, csak félek, nehogy pont azt érjem el ezzel, hogy tudatosul benne a probléma, és még kevésbé fog működni..Ő még csak 29, nem kéne ilyen dolgoknak előfordulnia:S
2015. okt. 13. 13:33
 6/9 omba ***** válasza:

Van probléma, ez 29 éves korban nem páratlan, de nem rendjén való dolog.

Én bekönyveltem magamnak, hogy a kor... egészen más miatt mentem orvoshoz, és úgy derült ki a hasi érszűkületet, ahonnan a lábak felé.. meg hát.. közéjük is mennek az erek.

Akkoriban mondjuk 10-ből 3-4 problémás együttlét volt, most fél év gyógyszerezés után meg mondjuk 1.

Szóval a reggeli merevedés nem jelent biztosan probléma mentességet.

2015. okt. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi! mondani fogom neki, hogy menjen orvoshoz, az a biztos...csak már előre látom, az lesz, hogy nem lesz most probléma megint jó ideig, elkönyveli, hogy egyszeri eset volt, bárkivel előfordulhat (ami akár igaz is lehet, hogy tényleg valószínűleg nincs semmi a háttérben, csak valamiért rástresszelt)..meglátom majd, hogy áll hozzá.
2015. okt. 13. 20:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Ami még érdekes, hogy mindkét esetben találkozásunk 3.-4. napjától fordult ez elő. Tehát első 3 nap, első 4-5 együttlétében semmi probléma nem volt. Ha esetleg tényleg van szervi eredete, akkor ez véletlen, hogy a kanosabb időszakban minden rendben működött, vagy betegség esetén akár az első pár napban (amikor sokkal jobban kíván) is előfordulhatott volna?
2015. okt. 13. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kárdező!


Van számodra egy megoldásom. Nem természetes potencianővelő de amit tud a cucc az fergeteges. Szerintem 1x-2x összetörhetnél 1 tablettát és belcsempészhetnéd az italába. kb 40 p mulva hat de akkor nagyon kb rád fogja vetni magát és addig döngetni amig az erejéből futja és még utána is állni fog a zászló. Mivel te is ezt akarod, hogy amikor ritkán találkoztok legalább jól megrakjon ezért ha érdekel a dolog írj privátot.

2015. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!