Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nôk! Sminkeltek? Festitetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk! Sminkeltek? Festitetek a hajatokat/körmötöket? Miért igen/nem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sminkelek. (nagyon minimálisan és nem is mindig)

Festem a hajam és a körmöm is!


Nekem így tetszik, nincs különösebb jelentősége.

2015. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is sminkelek, de csak ilyen alapdolgok: pici alapozó, pirosító, kihúzom a szemem feketére vagy kékre...


A hajam eredetileg sötétbarna, viszont pár árnyalattal világosabbra festem.


A körmömet csak ritkán festem ki (kékre vagy feketése azt is, mint a szemem), leginkább ünnepekkor, iskolai rendezvényekre. :)


16/F

2015. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Sminkelek és a körmöm is festem. A hajam jelenleg eredeti, a végében van még festék ugyan, ami majdnem ugyanolyan, mint a sajátom, így nem feltűnő. Valószínűnek tartom, hogy a jövőben is fogom még festeni, ha ismét megunom a színem.


Azért, mert így tetszem magamnak, így érzem jól magam, pedig smink nélkül sem vagyok felismerhetetlenül csúnya, sőt, elég minimális a különbség. Az önkifejezés egyik módja nálam. Sosem érdekelt, tetszik-e vagy sem másnak a sminkem, hajam, vagy a körmöm. Ha nekem tetszik, amit látok, nem érdekel más véleménye.


20l

2015. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sminkelni szoktam, de csak annyit csinálok, hogy kifejtem a szempilláimat, illetve ha van időm, akkor tusvonalat húzok. A hajamat még soha életemben nem festettem. A körmömet viszont szeretem festeni, általában feltűnő színeket használok, pl világoskéket, narancspirosat.
2015. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sminkelek ha megyek valahova. De csak a szemem szeretem hangsúlyozni.

A hajam nincs festve, szeretem a színét,nem is tervezem festetni

A körmöm rendszeresen festem. Hangulattól függ milyen színűre. Rengeteg körömlakkom van.

20/L

2015. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
festem de probálok oda figyelni hogy hajamra is bio virágok kerüljenek és a körmömre is és az arcomra is
2015. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem sminkelek, mert zavar hogyha pl viszket a szemem, akkor nem érinthetem meg vagy nyáron azon aggódjak, hogy elfolyt a sminkem???

Tetszik az eredeti hajszínem.

A körömlakk hamar lepattogzik a házimunkában, kár érte fizetni :/

2015. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sminkelek igen,de nem veszesen. Korrektor,puder,szempillaspiral.

Hajamat nem festem,imadom a szinet. Szamomra gyonyoru.

Nem festem a kormom,mert rendes kormoshoz jarok 3 hetente gel lakkozasra. Nem szeretek ilyenekkel pepecselni. Masra bizom inkabb.

2015. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sminkelek , es most mar 2 honapja jarok manikuroshoz(csunyak voltak a kormeim es megelegeltem,mert nem volt tul esztetikus latvany. Persze nem kell 6 meteres karmokra gondolni).

A hajamat akartam festeni iden, de meggondoltam magam. Vegre derekig er, szep , eros nem szeretnem hogy elcsesszek.

Az ok: magamnak igy tetszek + es ahogy eszrevettem a ferfiaknak is bejon a mostani kulsom.

2015. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyáron egyáltalán nem sminkelek, mert leizzadom, semmi értelme, amúgy sem szoktam gyakran. Anélkül is megvagyok, időnként szoktam egy szolid hétköznapi sminket használni, ha olyan kedvem van, ez gyorsan kész, de nincs mindig időm rá. Mondjuk ha nincs ez a nagy meleg és fellépésem van, akkor kifestem magam, de nem feltűnően, csak hogy passzoljon a fellépőruhához.


Régebben próbáltam hajfestéket, de meg vagyok elégedve a természetes hajszínemmel, ráadásul megspórolok egy kiadást meg időt, amit másra tudok fordítani.


Körmömet ritkán, ez nálam hangulat kérdése. De nem dobálom ki az így rám maradó körömlakkokat, legutóbb húsvéti tojást festettem velük, így nem vész kárba. :-)

2015. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!