Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás ha felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha felnőttként annyira tart valaki a szextől, hogy nem mer kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés

Nincs jártassága szexben,idegen neki az érintés és emiatt nem mer kezdeményezni.Talán még a saját estével sincs kibékülve.- az első kérdés a fontos.

Van erre megoldás?



2015. okt. 11. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
-éritkezzen minél többször és megszokja.
2015. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Talán állj le a nyafogással és légy önmagad! A rinya nem jön be!

26/N

2015. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pszichológus vagy prosti
2015. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már-már nálam is probléma volt, bár én a húszas éveim elején vesztettem el a "szüzességem". A rossz hír az, hogy valójában nem a szextől félsz, erre csak ráfogod. Maga a szex csodálatos dolog, de nem az aktus kivitelezése a nehéz, hanem az oda vezető út. Az az, amitől félsz és amit nem tudsz megugrani, nem a testi érintkezés. És ez - ha össze is jön egy szeretkezés - nem változik, ha nem teszel szert egy állandó barátnőre.
2015. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4,hogyan ha pont kezdeményezni nem merek és látszik rajtam, hogy nem tudom, hogy kell nőkhüz közeledni
2015. okt. 12. 01:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre sajnos még nem jöttem rá, pedig nem vagyok hülyegyerek. Nekem a nagyon hosszú kitartásom és egy hatalmas szerencse hozta meg az áttörést, de a szomorú az, hogy csak egyszeri lett belőle.
2015. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A k**va szerintem is jó megoldás. adsz neki egy kis pénzt és máris szerezhetsz egy kis tapasztalatot... még talán meg is tanít hogy kell nővel bánni. :)
2015. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!