Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szeretik a pasik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretik a pasik, ha egy nő kezdeményez? És ha a pasi fél kezdeményezni, a nő meg arra vár, hogy ő lépjen és ezért nem lesz semmi a dologból? Akkor most mi a jó megoldás nőként: várni a másikra vagy kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemde.

A nők sokan nem szeretnek kezdeményezni mert félnek h a pasi könnyűvérűnek nézi, vagy azért nem mert az a pasi dolga vagy azért nem mert félnek h elveszítik a büszkeségüket és leesik majd a gyűrű az ujjukról.


De vannak pasik is akik nem szeretik ha egy nő kezdeményez...habár ez elég ritka :)


Szóval kezdeményezz nyugodtan.

2013. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy nem szeretjük, sőt, mivel a legtöbb csaj meg sem merne mozdulni, még külön imponál is.
2013. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Egy nő nem kezdeményez.
2013. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha egy nő kezdeményez :) 23/F
2013. ápr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bennem is felvetodott a kerdes.
2013. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek a kezdeményező nők.

F.

2013. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs azzal gond ha egy nő kezdeményez főleg ma, csak az a baj ha nem veszik tudomásul hogy kocc van. Az idegbaj amikor odaállít hozzám egy támadómenyét fejű csak aki azt gondolja hogy azért nem szedem fel mert félénk vagyok. Aztán azt sem akarja megérteni hogy nem azért küldöm el a p!csába mert félénk vagyok, hanem mert egy szint alá nem megyek.
2013. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én örülnék ha kezdeményezne egy nő :D
2013. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

A, kezdeményezel és pontot teszel az ügy végére


B, nem kezdeményezel és egész életedben benned marad a tüske, hogy mi lett volna ha...


döntés csakis a te kezedben van.



20:17


Ja ők csak várják a sült galambot és válogatnak a nagy semmire... mert ha legalább lenne a többségben valami érték

2013. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Alapvetőnek a férfinek "illene" kezdeményezni, de én személy szerint nem tartom undorítónak, vagy rámenősnek, ha egy nő kezdeményez. Ha egyszer a fiú nem kezdeményező típus, de mégis szimpatikus, miért ne tehetnéd meg te a kezdő lépéseket? :)

F/24

2013. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!