Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy többnyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy többnyire a nálam jó pár évvel fiatalabb fiúk fognak meg?

Figyelt kérdés

Idővel minden kapcsolat kudarcbafullad, mert fiatalok, élni akarnak, ez érthető is.

Mindenki azt javasolja, hogy ismerkedjek korombeliekkel. Beszélgetek/ismerkedek bárkivel de nem tudom irányítani azt, hogy ki fog meg.

Természetesen nem az életkor az, ami megfog, hanem a személyiseg.

Viszont ennek semmi értelme és fogalmam sincs miért van ez így.


2015. okt. 13. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, hiába nem szoktak ennyinek nézni, a tényeken akkor sem változtat.

És mindig azt veszem észre, hogy ha valaki elkezd érdekelni komolyabban, kiderül hogy 20-23 éves.

2015. okt. 13. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy írod, mintha ez probléma lenne, pedig semmi gond nincs vele. A társadalom néha még mindig furcsállja az ilyen kapcsolatokat, de le kell szarni mit gondolnak. Az én férjem is fiatalabb nálam, de minket nem érdekel, ha valakinek ez nem tetszik.


Egyszerűen a fiatalabb pasik jönnek be neked és kész, nem kell, hogy oka legyen. Az a lényeg, hogy emiatt ne legyenek rossz érzéseid.

2015. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg valamiért mindig a nálam idősebb nőket szerettem :)

Hogy miért nem tudom,volt olyan is akiről akkor derült csak ki,hogy idősebb mikor randiztunk.

Na nem 15-20 évvel idősebbre kell gondolni hanem pár év ,max 10.

20 /F

2015. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó. 10 évesekkel szoktál randizgatni? :D


Egyébként nekem is sokkal több nálam idősebb lány jön be, mint a korombeliek.

2015. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nálam idősebb nőket szerettem"


Idősebb nem fiatalabb....

2015. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!