Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennyire onbizalom hianyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire onbizalom hianyos vagyok, kelleni fogok barkinek is?

Figyelt kérdés

Felek szinte mindentol...felek fiukra ra nezni. Felek attol, hogy ha eszre veszik elkezdenek engem nezni, es kibeszelnek a haverjaikkal, vagy azt gondoljak magukban hogy milyen csunya vagyok. Nem vagyok meg elegedve a testemmel. Elkezdtem mostanaba fogyozni, remelem sikerul fogynom, es akkor meg jon az onbizalmam.

Persze nem vagyok 100 kg, van rajtam mit fogni, nem vagyok az a csontkollekcio.


Mit csinaljak, hogy legyen onbizalmam? Hogy eltudjam hinni, hogy en is tudok szep lenni, es lehet eselyem barmelyik fiunal?

Legyszives segitsetek :(


2015. márc. 17. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2015. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kiraksz ide egy képet az alakodról és kapsz 10 privátot minimum. Ennyit a sose lesz barátodról.
2015. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A korom mindegy..nem az a lenyeg.


Kepet nem teszek. Minek?

2015. márc. 17. 18:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha lesz barátod, ő majd helyrerakja :)
2015. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szóval 13 éves vagy, hogy ennyire nem akarod kiírni? Igenis lényeges adat.
2015. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Muszaj egybol hulyesegeket irni? Ki mondta hogy 13 eves vagyok? Senki!! Nem annyi vagyok!!!!!

Egyszeruen csak nem akarom ki irni es kesz...ennyire nehez elfogadni?

2015. márc. 17. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert szégyenled a korod
2015. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egy privát oldal úgyhogy nyugodtan kiírhatod a korod, úgy egyszerűbb is válaszolni a kérdésre mivel egy bizonyos korig normálisabb az önbizalomhiány. De persze te döntöd el mit írsz ki és mit nem csak ne csodálkozz ha nem kapsz értelmes válaszokat ha rögtön támadod azokat az embereket akik a korod kérdezték.
2015. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a f*xzt sértődsz meg?Ahhoz képest,hogy önbizalom hiányosnak mondod magad,elég hisztis kis p*tsa vagy..
2015. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A korod azért nem mindegy, nem rossz szándékból kérdezik. Kamaszkor elején teljesen természetes, hogy rondának látod Magad. Egyrészt átmeneti állapotban van a tested, gyerekből felnőttbe, ami néha furcsa dolgokat eredményez (lányoknál felemás méretű mellek, pattanások, megnyúlt végtagok kisebb test mellett, mutáló hang fiúknál), valamint az a tudat, hogy ronda vagyok, mindenkiben megjelenik. Én 14-15 évesen azt gondoltam, ha nem tudom valahogy megoldani az arcom-füleim plasztikai műtétjét, inkább meghalok. Végül nem műtöttek meg, és nem is haltam meg, és lett barátnőm is.
2015. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!