Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el barkinek is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el barkinek is?

Figyelt kérdés

Volt egy baratom 2evig akit anyamek nagyon utaltak. Jelenleg 19vagyok es titokban osszejartunk szexelni,de neki baratnoje van. Jaj es kimeljetrk mar h ribii vagyok stb.. A lenyeg hogy megkellet volna jonnie majus 20adikan, de azota sem jott meg...penteken vettem egy tesztet szombaton meg is csinaltam...terhesseget mutatott. Ma elmentem vettem negegyet azis kimutatta!!

Hogy mondjam el a szuleimnek?

Legfokepp az exemnek?

Gyomorgorcsom van mar:(


2015. jún. 2. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de tudod, ha már szexeltek, akkor illett volna védekezni, különben ez lesz a vége!

Gratulálok, hogy anyuci leszel!


Ha már volt gerinced ezt csinálni, akkor szépen állj oda mindenki elé és mondd meg nekik az igazat! Ez a legtisztább és legegyszerűbb! A köntörfalazás csak még jobban megnehezíti a helyzetedet!

2015. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
19 évesen már nem kell szülői engedély az abortuszhoz.
2015. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mit tegyek...
2015. jún. 2. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem az embereket. Szexel,nem védekezik aztán csodálkozik,hogy teherbe esik. Vajon az ilyenek a láncfűrésznek a lapját is megfogják üzem közben vagy a busz elé is kiugranak?!
2015. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van pár lehetőséged, ezt neked kell eldönteni, hogy melyiket választod:


1:

a: nem mondod el senkinek, szépen néma csendben, teljes titokban elmész abortuszra.

b: elmondod a szüleidnek vagy az exednek, és az ő tudtukkal mész el abortuszra.


2:

a: elmondod a szüleidnek, azzal a határozott szándékkal, hogy utána örökbe is adod.

b: elmondod a szüleidnek, teljes felelősséget vállalsz a tetteidért, először valószínűleg mérgesek lesznek, de normális szülő nem fogja kirúgni a lányát ilyenért, még ha nem is örül neki.

c: az exednek elmondod, a szüleidnek is elmondod, és az exed szépen szakít a barátnőjével, elvesz téged és együtt vállaljátok a felelősséget a dologért- vagy nem, és akkor fizeti a gyerektartást.


A módja meg nagyon egyszerű: a szüleid elé állsz, és megmondod, mi a helyzet, kész tervvel állsz elő, hogy ne az legyen, hogy most tőlük várod a megoldást. Légy felnőtt, hozz döntést, és cselekedj felnőtt módjára is. Elvégre, ez egy felnőtt probléma...

2015. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!