Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, diszkóban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, diszkóban, buliban mit szerettek látni a pasitol mivel tud titeket megnyerni egy ilyen helyen?

Figyelt kérdés

korotokat is légyszíves :)

ja és nem vagyok luzer én is nő vagyok csak érdekel :)



2015. okt. 14. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha diszkóban, buliban vagyok (Esetemben ez azt jelenti, hogy alkoholtól és tánctól némiképp oldottabb), akkor az is elég ha vonzó és normális. Nem tudom pontosan mit értesz "megnyerni" alatt, de ha helyes és/vagy szimpatikus, és odajön mosolyogva, hogy táncoljunk, akkor táncolunk és beszélgetünk, és esetleg csók is lesz belőle.
2015. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Pénz, BMW, arany, és tetkó!

Én meg pont ezektől hányok!

F/60

2015. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Csatlakozom a #2. válaszolóhoz.

Azzal kiegészítve, hogy amíg gyalog, vagy egyszerű Peugeottal jártam diszkóba, egy csaj sem állt szóba velem. De miután megvettem, a Bnagy Audit... Minden hétre jutott más csaj, ugyanazzal a külsővel, és belsővel, ugyanaz az ember voltam. Csak egy dolog változott, az autó.

37F

2015. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én speciel utálom ha szórakozóhelyen nyomulnak...azért járok ilyen helyekre, hogy a csajokkal bulizzak s nem azért, hogy felszedjenek...(Arról nem beszélve, hogy van párom.)

Egy szitura nagyon emlékszem, szakadtam a röhögéstől. Kiakartam kérni a kabátom és amíg vártam egy srác (páwa gyerek) odahuppant mellém és nyálas hangon benyögi: "Ahhh ilyen helyeken - mármint ruhatár - a legjobb ismerkedni, nem táncolunk?" És ezt full nyávogva :D Mondtam neki, hogy bocs nem, van párom. Erre benyögi, hogy "Itt van?" Azt hittem a pofám leszakad :D


N25

2015. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, csak jöjjön oda simán beszélgetni és legyen normális. Nem szoktam táncolni, vagy kint vagyok vagy a pultnál.
2015. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utálom a discot 26/F
2015. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom férfi létemre sosem tudtam diszkóban ismerkedni, magas vagyok, sokan odajöttek már, hogy milyen jól táncolok, de ennyi... Ha ismerkedni akartam menekült mindenki... Persze lehet ha én is jó kocsival mentem volna, aranyakkal meg öltönyben :P 38/F
2015. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!