Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek mi kell, sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi kell, sikeres férfiak?

Figyelt kérdés
Férfiak kommentét várom.

2015. okt. 15. 12:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ti most vicceltek vagy tényleg ennyire elkorcsosult már az y és z generáció?
2015. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Figyelj,ne állítsuk már be úgy az egészet,mintha csak normális,intelligens nők léteznének,akiknek mérnök pasi kell.

Jóképűnek kell lenni,ilyen egyszerű.Innentől már lehetsz akár egy segédmunkás is."


Most jóképűnek kell lenni vagy sikeresnek?

Döntsd már el hogy melyik indokot választod, hogy nem kellesz a nőknek.

2015. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Szanalmasak vagytok...
2015. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
"A nőknél sikeres."
2015. okt. 15. 16:40
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

Hát ezt így sehol nem írtad :/

Nem tudom, egy barátom szerint bunkónak kell lenni a nőkkel és az neki használ.

Nekem eddig mindig az udvarias férfiak jöttek be, lehet hiba van a készülékemben.

Mondjuk amellett, hogy udvarias szeretem ha van egy minimál tartása, és nem sorozatlövő, ergo irántam érdeklődik, nem bárki iránt, akinek van melle meg segge.

De amúgy szerintem a bunkóság célravezető. Ahogy férfiak felszedéséhez az önbizalom, szexisség, vagy éppen a "cukikedveslány" álca.

Senki nem a síró férfit veszi meg vagy a kompetens, saját lábán is megálló nőt. Az nem vonzó.

Engem pl zavar ha egy férfi sír. Ha nem kompenzálja. PL. magabiztossággal, hogy ez nem teszi őt kevésbé férfivá.

Gondolom ugyanez egy mindenhez értő nő esetében... kell valami, amiben esetlen.

2015. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó tudom, nő vagyok, nem tudom mit akarok, ne kommentáljak :P
2015. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ha magabiztos vagyok,akkor meg az a baj,mert mit is képzelek én magamról ilyen fejjel ugye...

Irritáló tud lenni.

2015. okt. 15. 17:51
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha rinyálni tudsz csak jó helyen vagy, de akkor ne kérdés formájában tedd, mert azzal összezavarod a jószándékú válaszolót...
2015. okt. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem rinyálok,csak a tényeket mondom.
2015. okt. 15. 18:05
 20/23 anonim ***** válasza:

Mi kell nekik?

Helyesnek,jó genetikával szüless,izmos legyél,és legyen pénzed.Kész,ennyi.

Ha az első kettő közül legalább valamelyik nincs meg,akkor 0 esélyed van a nőknél... A pénz az meg valakinek számít,valakinek nem annyira...

24/F

2015. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!