Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire látszik szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire látszik szerintetek? Nők mennyire zavarna titeket?

Figyelt kérdés

Egyszer már tettem fel erről egy kérdést, de akkor még friss volt. Ennél az állapotnál változni már nem fog. Azért is vörös a szemem mert műtötték. Képek:


[link]



2015. okt. 15. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet észrevenni egyáltalán, jól nézel ki
2015. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi látszik, a kancsalságod? Semennyire :) A vörösség meg elmúlik.

Szép szemeid vannak, kedves srácnak nézel ki, és remélem ezket a gondolatok már rég kiverted a fejedből, nagyon rossz ilyet olvasni.

2015. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem észre vehetetlen,meg se mondtam volna hogy az vagy,szép szemeid vannak.:)
2015. okt. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tök jól sikerült a műtét, meg nem mondtam volna, hogy régen kancsal voltál. A vörösség meg majd alábbhagy.
2015. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hol csinálták a műtétet? És mennyibe került? Írnál róla?
2015. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!