Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oké hogy el se hív a buliba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oké hogy el se hív a buliba?

Figyelt kérdés

Ne érezzetek feszültséget a kérdésemben csupán kíváncsi vagyok mik azok a határok amiket érdemes nézni egy kapcsolatban... :)

Szombaton lesz egy zártkörű rendezvény ahova a barátomat meghívták. A házigazda engem is ismer személyesen, igaz nem nagyon de sokzor találkoztunk már mikor jött a barátomhoz dumálni stb.

Én dolgozok szombaton késő délutánig, ez a rendezvény meg már délelőtti órákban elkezdődik és tart hajnalig/másnapig.


Kicsit hülyén jön le a dolog nekem, mert addig rendben van az én részemről hogy nem nagyon ismerem az ottaniakat, a sokadszorra említett barátom ismerőseit, meg hogy én dolgozok és nem is tudnék kezdésre odamenni, de azért ug érzem már csak azért is ILLENE ( egy kapcsoaltban is beszélhetünk illemről ? ) megkérdezhette volna a barátom ha van kedvem menjek el este ott találkoznánk....


Ezzel ne foglalkozzak vagy igenis tegyem szóvá?De persze ezután nem mennék el már csak azért se fő a büszkeség.. :)


2015. okt. 15. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy zártkörű amire a barátodat hívták meg, valószínű szólt volna ha téged is hívtak volna. Max annyit megtehetsz, hogy megkérded tőle s engem miért nem hívtak? De okolni szerintem nem kellene a barátodat, max a házigazdát. Ha amúgy se tudsz menni, akkor mi a baj? Nem mehet el a barátod nélküled? Nem köt össze köldökzsinór, kicsit alább kel hagyni a büszkeségből, nem hívtak mert nem hívtak, bogyó lenyelve s szervezel estére te is valamit.
2015. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez biztos, hogy a felnőtt kategória?

Ha azt szeretnéd, hogy elhívjanak, akkor miért is nem mennél el, ha ez megtörténne? A büszkeséggel ne, lehet kommunikálni felnőtt ember módjára.

Beszélgessetek a barátoddal erről a dologról, mondd el, hogy te szívesen elmennél, kérdezd meg mi az oka annak, hogy nem hívott meg.

2015. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első félreérthettél.

Én mondom nem csinálok ebből ügyet, annyira nem érdekes dolog, csak apróság..


A barátomat meghívták igen. És olyankor ugy szokták hogy plusz a barátnője ha szeretne menni mint esküvőkön is hogy xy meg a kísérője. Ha csak nem nagyon zsugori az illető és belehal plusz egy tányér levesbe. :)

2015. okt. 15. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy az illető mondta, vigyen téged is. Ha pedig nem mondta, barátod nem hívhat el, milyen dolog már az. Szervezetem én is néhány rendezvényt, ahová direkt én sem hívtam meg a meghívottak párjait, mert nem velük akartam lenni, hanem a barátaimmal, zavartalanul. Egyáltalán nem nagy dolog ez szerintem.
2015. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, de most gondolj te bele. Szervezel egy csajos kirándulást-vagy bármi mást a barátnőiddel, kijelented zárt körű, erre valamelyiknek a párja bedurcizik, hogy de őőő is akaaaaar, akkor ugyanaz a helyzet mint nálatok most. Te vagy a hibás mert nem hívtad-minek hívnád ha csak a barátnőddel akarod jól érezni magad? Vagy a párja a hibás mert nem hívja?(milyen jogon hívja ha te zártkörűnek szervezted a kirándulást-vagy akármi mást).

Más nem tudom, hogy van vele, de nekem van amikor kimondottan jól esik, hogy egy kicsit egyedül maradok itthon.

Ha feltetted a kérdést akkor valószínű, hogy zavar, másképp elhaladtál volna a dolog mellett, értem én, hogy nem eget rengető probléma :)

2015. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csinalsz ebbol ugyet, de itt teszel fel egy kerdest? Nem akarsz elmenni, de akarod, hogy meghivjanak? Szerintem gondold at, hogy mit is szeretnel, es probalj felnottesebben viselkedni egy kapcsolatban, miert ne mehetne a parod kulon programra?
2015. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!