Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet igazából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet igazából?

Figyelt kérdés

Több hónappal ezelőtt megismertem egy srácot, randizgattunk, de végül nem lett kapcsolat belőle (ő miatta nem), barátok maradtunk. Pár hét elteltével újra találkoztunk, mint barátok egy kicsit fura volt a helyzet.

Megsimogatta az arcom, ölelgetett úgy éreztem, hogy mégis több van köztünk csak ő nem akar velem lenni (múlt béli sérelmek, családi tragédiák) miatt. Tudom jó, hogy nehéz élete volt/van és elmondása szerint ezt nem akarja nekem.

Mire vegyem ezeket a non verbális jeleket?



2015. okt. 16. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretne egy komoly kapcsolatba belemenni, de mint minden embernek neki is szüksége van az ellenkező nem közelségére. Jól elvagytok, de szerintem ne láss bele többet, mert már összejött volna veled ha igazán szeretné.
2015. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt érezted nem akar veled lenni.Kérdésben a válasz.

Ezek a nonverbális jelek hidd el semmit sem jelentenek. Csak az egyértelmű határozott szóban kifejtett dolgoknak van jelentése.

2015. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!