Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalatai vannak a chat.hu-ról? Csajok, találtatok már ott partnert?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Chates nők... Rosszabbak, mint a GYK-sok. Pletykálnak, szart kavarnak, kétszínűek, kibeszélik a másikat a háta mögött, több felhasználónevet regisztrálnak, azokon leskelődnek, naplóznak mindent, azokkal pajtiznak, akik például jól tudnak oltani, nehogy ők is be legyenek támadva. Borzalmasak, de nagyon, szerintem ne akarj ott ismerkedni.
2015. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg rosszabb, mint a gyk... Bár én már azért megismertem ott pár értelmes embert, de a legtöbbje nem az.
2015. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez az oldal még működik? :-)

Anno, mikor először lett otthon internetünk középiskolás koromban, még akkoriban használtam, de ez már több, mint 10 éve volt. Akkor jókat csevegtem ott emberekkel.

2015. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Régen sokat jártam fel (8-10 éve). És szövődtek komoly barátságok is. Sok barátnőmet ott ismertem meg és a mai napig találkozunk, összefutunk :)

És az első szerelmemet is ott ismertem meg :) Régi szép emlékek...


N25

2015. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pár hónapja regisztráltam, mint 11 éves Budapesti kislány.

Hát rengeteg érdeklődő volt, főleg "kopaszbarackról" kértek fotót, illetve jópár pasi megpróbált bevezetni a szex rejtelmeibe, illetve találkozóért könyörgött, és ígért fűt-fát.

Ha csak a negyede gondolta komolyan, akkor k.u.r.v.asok a pedofil.

2015. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos vannak ilyenek is, meg unatkoznak páran. De a felnött korosztály talált magának párt? vagy kapcsolatot? esetleg barátot? ismeröst?
2015. okt. 16. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Zaklatót találtam.

Az számít?

2015. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:-) biztos nagyon megfogtad az illetőt és teljesen beléd zugott. :-) és nem tudta letenni a telefont...
2015. okt. 16. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Személyesen és telefonon is nyomta, felkeresett a munkahelyemen, vagy szerelmet vallott, vagy esküt tett, hogy tönkretesz.

Illetve azt terjesztette a lányomról hogy az övé (soha nem feküdtünk le)

Mindezt azért, mert úgy döntöttem, hogy rendbeteszem a házasságom.

Rendőrségi ügy lett belőle, de most újra megtalált.

Képenröhögtem.

2015. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ténylegesen fel lehet szedni ott nőket? akár 1-pár éjszakára? vagy ez kamu..
2015. okt. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!