Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mit jelent számotokra, ha egy lány buta?

Figyelt kérdés

- legtöbbször azt említették itt, hogy nem tud hozzászólni a politikához, történelemhez


Ezen kívül? Illetve lehet egy embert butának tartani, mert nem érdekli egy-két dolog, így nem is van belőle a toppon?


2015. okt. 16. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Alap dolgokkal illik tisztában lenni,enélkül baromi kínos helyzetbe lehet kerülni társaságban,de nem kell minden témában toppon lenni.
2015. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

De miért?? Fiúk/férfiak nem lehetnek buták? és az nem jelenthet valamit csaj számára.

Lány vagyok, törihez nem tudok hozzászólni, sose szerettem, de sok minden máshoz igen. És? ettől nem érzem magam butának, de nem lehet érteni mindenhez.

2015. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy lány életképes, de ezen felül nem ért semmihez és nem is kezd el okoskodni ilyen témákban, akkor az a lány már nem buta. Kb. itt van a határ.
2015. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A butaságnak nem sok köze van a történelemhez, vagy a politikához. Aki nem tud hozzászólni a törihez az inkább műveletlen. A politika meg csak egy témakör, ami vagy érdekel valakit, vagy nem, engem pl. totál hidegen hagy.

Szerintem egy lány akkor buta, ha az alapvető intelligencia hiányzik belőle, ha nem tud viselkedni, nem érti a humort, sima józan paraszti ésszel megoldható dolgokat nem tud megcsinálni.

2015. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
megjegyzem, műveletlen se vagyok, azért alap dolgokkal tisztában vagyok töriből is. Ha ez a téma nem lenne,e gy kvízjátékban szép summát el is vihetnék. Amint látod, nem lehet általánosítani, meg ezt kimondani
2015. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor nem a lexikális tudására gondolok, hanem a gondolatmenetre, a logikára. Ha nem tud két dolgot összekapcsolni, annak következtében nagy marhaságokat mondhat.
2015. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A butaság az IQ függvénye...

Mondjuk ez elég buta kérdés, mert kevered az IQ-t és a műveltségek/tájékozottságot. :)

2015. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem. Én csupán megjegyeztem, hogy olvasni lehet itt (illetve "a valóságban" is), hogy a lányt/nőt azért tartották butának, mert nem értett nagyon a politikához/történelemhez.


A kérdésem arra vonatkozott, hogy ki ért ezzel egyet (azt tovább kérdeztem volna) és ki tartja ezt nem jó osztályzási módnak. Vagy van valami hasonló rigolyája? Pl nem tudta, hogy az adott növény egy- vagy kétszikű stb. és emiatt butának tartja az adott embert. Ha igen, akkor miért ezt a területet emelte ki, miért nem mást?

2015. okt. 16. 19:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet emberileg is buta valaki, nem tanultság ügyileg. Nálam azt jelenti, hogy nincs önálló gondolata, vagy, ha van, az is kb 2 bites. Nem látja át a dolgok, szituációk, helyzetek összefüggéseit, nem érzékeli pontosan a valóságot, tagadja is akár. Nem lehet vele elbeszélgetni értelmesebb dolgokról, mint ember és környezete, önismeret, lelki fejlődés. Töbek között nincs humora sem, affektál, felszínes dolgokban elveszik. Nem nőies, csak csili-vili inkább. Nincs igénye a belső fejlődésre, nem érdekli semmi sem a bulin, pasikon, pián kívül. Ilyesmik.
2015. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam pl hátrány, ha egy lány politizál, szóval erről ennyit. Pontosabban nem hátrány, hanem abszolút kizáró ok!


24/F

2015. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!