Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen alacsony a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen alacsony a férfiak igényszintje?

Figyelt kérdés

Nem mondok ujat azzal, hogy nem kell sok ahhoz, hogy egy not megakarjanak d*gni. Barki szoba johet aki 14-50 ev kozott van es egy kicsit is jol nez ki.

Arrol ne is beszeljunk, hogy mennyien felrek*rnak. Ketto ilyennel is sikerult osszeakadnom, de aztan nalam lebuktak.

Lehet itt mondani, hogy ez oszton meg stb. De szerintem nem allatok vagyunk, hogy ne tudjon uralkodni magan az ember...


2015. okt. 17. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen alacsony. Most erre mi mást írhatnék? Embere válogatja.Biztos, hogy én sem vagyok egyedül ezzel. Soha nem tudtam volna megcsalni egy barátnőmet se, még szakítás után is sokáig azon őrlődtem ha más nőre gondolok akkor az biztos nem esne neki jól és megcsalás, stb... szóval nem csak az van amit te írsz. Sajnálom hogy csak ilyenekkel találkoztál eddig, azért még ne csinálj egy általános képet a férfiakról emiatt :)
2015. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Mert ha a mi igényeink is olyan magasak lennének, mint a nőké, soha egyetlen kapcsolat vagy dugás se jönne össze az egész világon, és kihalna az emberiség.
2015. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azok nem férfiak, én férfi létemre rosszul vagyok mikor megy az izmozás egymás előtt, hogy bárkit megkennek, csak ők legyenek a valakik...
2015. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Elég nagy a Föld népessége, ugyhogy nem kell félni a kihalàstol.
2015. okt. 17. 16:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem minden férfi ilyen, én pl. nagyon is megválogatom, hogy kivel dugok. Bármilyen hihetetlen, nekem a minőség fontosabb mint a mennyiség. Előfordult már, hogy hónapokig, vagy akár évekig nem dugtam senkivel, pedig tudtam volna, de valahogy nem tudok olyan csajjal lefeküdni, aki nem jön be nekem. Lehet, mások összejönnek bárkivel, de nekem valahogy nem megy az ilyesmi. 23 vagyok, és eddig összesen 6 lánnyal feküdtem le, de azok 100%-osan bejöttek nekem.
2015. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van ahol nem gondolkodnak ezen csak dugnak... na ők szaporodnak is és már nekünk sem kell sokáig ilyeneken agyalni.
2015. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

Evolúciós oka van.

Lényeg, hogy te is megértsd: A férfiakba az van belekódolva, hogy minél inkább szórja szét a magvait.

A nőknél pont fordítva van.

2015. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Most akkor elkezdhetnék én is általánosítani, mert pár idióta nővel összefutottam már az életben, még ha nem is párkapcsolatban...Felesleges rinyálnod, ezzel semmit sem oldasz meg.
2015. okt. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen egyszerű lenne a megoldás elmondom neked:

Nos ha nem csak a legjóképűbb,izmos bunkókkal állnátok szóba,hanem egy átlagos külsejű értelmes férfival is,akkor nem lenne ez.De mivel csak ezekkel álltok szóba,így aztán mit csodálkoztok...

Érdekes módon akiket ismerek,mind egytől egyig rendes srác,átlagos külső,és érdekes módon még egynek sem volt barátnője soha,köztük nekem sem... :/

Viszont akiket ismerek,és jóképűnek születtek,bunkó parasztok,körülöttük mindig vannak nők,nem is egy,és igen ők szokták megcsalni a párjukat.De ők megtehetik simán,van 100 másik aznapra...

24/F

2015. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Ez megint általánosítás amit írsz #9-es.

Rengeteg átlagos fiút látok nagyon szép lányokkal.


Ha szerinted a lányoknak/nőknek az izmos pasik jönnek be és csak velük állnak szóba akkor gondolom rendszeresen látogatod a helyi edzőtermet, hogy minél hamarabb elérd azt a szintet ahol már versenyképes leszel.

Vagy esetleg tévedek, és a nőket okolod valami olyan miatt ami elképzelhető, hogy a te hibád ?

Feltételezem a kezdeményezéssel sincs problémád, és nem csak várod, hogy egy nő majd hátha odamegy hozzád, hogy nem-e lenne kedved találkozni vele .

2015. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!