Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartott nők! Mennyi pénzzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott nők! Mennyi pénzzel kopasztjátok meg havonta a pasitokat? Irigykednek rátok a barátnők hogy nektek nem kell dolgozni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 13:42
1 2 3 4 5
 1/46 Rezi Dencia ***** válasza:
44%
Undorító a kérdésed.
2015. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

miért is? rengeteg eltartott nő van, akik egész nap plázákban vásárolgatnak meg hasonlók.


a kis költségvetésüket pedig igenis lehet számosítani.


miért is undorító megkérdezni?

2015. okt. 18. 13:46
 3/46 anonim ***** válasza:
44%
Úgyse fognak jelentkezni, legfeljebb sértődés formájában, mint az 1-es válaszoló.
2015. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
78%

Az egyes vajon hol él? :D

Én nőként tisztàban vagyok azzal, hogy sok ilyen nő van.

Kis naiv ..

2015. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
24%

En nem vagyok eltartott de ha az is lennek nem huznam Le a baratom. Igy se hagyom hogy megvegyen nekem par cuccot amit szeretnek, utalom ha koltenek ram :D :D Persze ritkan jol esik, egy vacsora vagy egy aprosag mint mindenkinek.

Ettol elteroen irigyelnek a baratom miatt a baratnoim :D

18/L

2015. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

nem tinikre voltam kíváncsi, náluk még nem dominál a pénz, mivel a szüleik tartják el még őket.


Huszonéves, illetve idősebb nőkre vagyok kíváncsi, akiket eltartanak, az ő dolguk meg a plázázás, aztán jobb esetben valami ételt is összeütnek mire hazaér a férj a munkából...

2015. okt. 18. 14:06
 7/46 anonim ***** válasza:
84%
Olyan 100-150-et havonta, a barátnőim nem irigyek.
2015. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
hm, egy nettó átlagbér havonta csak a barátnőre, jól hangzik! :D
2015. okt. 18. 14:09
 9/46 anonim ***** válasza:
76%

Kb 200ezer az alap ,de ha veszek ezt azt,ruhákat új csizmákat tél előtt ,egy egy bútort stb akkor több,nincs ez kiszámolva konkrétan.


Plusz kocsitankolás ,meg én rendelem az ételt is bankkártyára. De ha megyünk wellnesbe akkor több mert ugye ott van a szállásköltség belépőjegyek stb.

2015. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

"Kb 200ezer az alap ,de ha veszek ezt azt,ruhákat új csizmákat tél előtt ,egy egy bútort stb akkor több,nincs ez kiszámolva konkrétan.


Plusz kocsitankolás ,meg én rendelem az ételt is bankkártyára. De ha megyünk wellnesbe akkor több mert ugye ott van a szállásköltség belépőjegyek stb."



arról gondolom szó sem lehet hogy esetleg főzz valamit az uradnak?:D


Imádnivalóak ezek a nők.


Rájuk költ az ember 200 ezreket és egy pörköltet se dobnak össze nekünk :D

2015. okt. 18. 14:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!