Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni helyes, csöndes, aszexuális férfit akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok és sose voltak barátaim, de nem is szomorkodom miatta. Nem tartom magamat csúnyának, de soha nem jutna eszembe "visszaélni" a külsőmmel, sőt, egyenesen zavar, hogy mások csak az arcomat veszik észre, és nem érdekli őket, hogy mi van a fejemben. A nők csak riválisként tekintenek rám, a férfiak meg egy egyszerű köszönést is felhívásnak vesznek...

Elsősorban nem párkapcsolatot keresek, hanem csak valaki hasonlót, valami lelki társ félét egy koromhoz közeli vagy idősebb férfi személyében.



2015. okt. 18. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Mgyaran lelki szemetesladat nemde?
2015. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 _Harry Potter_ ***** válasza:
44%
Sehol, mert nincsenek ilyenek. A leírásod alapján eléggé unszimpatikus vagy, nem is csodálom, hogy nem bírnak az emberek.
2015. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
De miért kell, hogy aszexuális legyen? Nem kívánod a szexet? Mi van, ha nem aszex, de te emiatt esélyt sem adsz neki, és közben életed lehetőségét veszíted el, mert ráébresztene, hogy mennyire szereted a szexet is a lelkiségen túl.
2015. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kölcsönös szemetesláda esetleg. Ha csak arra lenne szükségem, hogy elmondjam a gondjaimat valakinek akkor pszichológushoz mennék... Egyébként nem tudom mi unszimpatikus az írásomon, és azt sem írtam, hogy bárki annak tartana engem. Nem utál senki és én sem vetek meg senkit, úgyhogy légyszi ne ítélj pár sorból.
2015. okt. 18. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Itt vagyok, de sajnos elég nagy a korkülönbség, a te javadra. Meg nagyon helyes se vagyok, de a többi stimmel.
2015. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kb. hasonló vagyok belülről, mint amilyennek leírod magad. Magambaforduló vagyok, de társaságban ezt nagyon jól leplezem.


Hova valósi vagy?


28/F

2015. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem írhatsz, mert hasonló beállítottságú vagyok én is. (33F)
2015. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Temető, elmegyógyintézet
2015. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Sajnos aszexuális férfi nem létezik! :(
2015. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz, szívesen beszélgetek!


24/F

2015. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!