Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kit válasszak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kit válasszak vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Volt egy szerelmem gyerek kori szerelem volt, titokban keztunk el jarni kb 2evig igy ment mert a szuleim nem fogadtak el őt azzal a szóval nem hozzam való és nem lenne melette életem. De nem hallgattam rajuk igy tovább talàlkozgattunk titokban de igy se neki se nekem nem volt jo,és egynap megszöktetett és naluk éltünk a szüleim kitagadtak nem foglalkoztak velem csak akkor ha otthagyom a fiut de nem hagytam ott 6honapot eltunk egyutt mert anyamek szet szedtek minket, egyfaluba laktunk igy nem volt olyan elkeruljuk egymast a szuleimmel es haza vittek nagyon rossz volt mert akkor terhes voltam de nem mertem elmondani ne hogy elvetessek tolem.A baratom eljott ertem de elzavartak apuval is osszement es rajottek terhes vagyok az volt eletem legrosszabb napja mert elvetettek tolem amit nem akartam sirtam konyorogtem de nem semmi ertelme nem volt nem engedtek kisem a hazbol, azt montak nekem te erdekedben csinaltuk es hogy ha mas gyereke lett volna ok lettek volna a legboldogabbak hogy terhes vagyok:( de en ot szeretem es a gyerek kelett nekunk ezt vartuk de nem lett. Orvosnak adtak jocskan penzt hogy minden jo legyen es szerencsere minden rendben lett. De a szivem darabokra szakadt:( a baratom nagyon sirt nagyon osszetort es monta menjek el vele ujra naluk hadjam itt oket orokkre de még itthon vagyok es titokban jarunk ujra ennek az esetnek 8honapja de orokkre a szivemben marad:( nem tudom mit csinaljak mert mar a fiu is beleunt ebbe hogy nem megyek hozza de sajnalom anyamekat is rudom mit tettek de akkor is jot akartak nekem de en nekem rossz lett apuis mondja szegyent ujra ne hozzak ra mert nem viseli el mar :( nem tudom mit tegyek ;( olyan tanacstalan vagyok;( ha elmek vele kitagadnak ha meg itthon maradok csak szenvedek nekem a szerelnem melett jo es ujra vissza akarjuk hozzni a kisbabankat de mar senki nem szedhet szet minket, de ő ugyakarja hogyha mar ott lakunk naluk de nem tudom mit csinaljak koszonom aki elolvasta !!
2015. okt. 19. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem vagy felnőtt korú, akkor az ő felelősségük vagy, persze akkor is lehetne jobban intézni a dolgot, de attól még igazuk van. Ha már felnőtt korú vagy, akkor meg ne viselkedj gyerekként.

(Egyébként meggyőződésem, hogy kamu az egész)

2015. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
Bocsmár, de amit itt előadsz az valami elmaradt, falusi nevelés következménye. A srác feladta, látod. Ha ilyen tehetetlen vagy, mit vársz? Munkád van egyáltalán? Vagy otthoni rabszolga vagy?
2015. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt hittem 16 éves vagy. S mégis, hogy oldották meg az abortuszt? Bevittek erőszakkal a kórházba, vagy kiment az orvos, vagy hogy? Ha 22 éves vagy s ez 21 évesen történt, akkor, hogy tudtak téged felnőttként erőszakkal ilyenre kötelezni, felnőttként nem kell a szüleid aláírása, hogy elvetesd. Hogy történt?
2015. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Erosszakal volt minden ugy hogy nem akartam semmit sem igy tortent de nem mondhatam azt hogy nem ott bent sajnos igy tortent igen aki nem hiszi sajnalom es ez nem kitalacio de bar az lenne. De kosz a semmit nektek es nem kerek kommenteket mert csak provokalni tudjatok a masikat mindenki seperjen a sajat haza korul..
2015. okt. 19. 10:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem provokálni akartalak, de felnőttként megtehetted volna, hogy arrafele sem méssz, a másik meg az, hogy orvos vagyok, habár nem nőgyógyász, de nekem senki nem tudna annyi pénzt adni, hogy én akarattal ártsak valakinek ha tisztán látom, hogy ő nem akarja, plusz, hogy felnőtt, bármikor feljelenthet, ami azt jelenti, hogy nem dolgozhatok, annyi pénzt nem tudnának adni, hogy ezt tegyem.

Ha jól tudom az anya az utolsó percig meggondolhatja magát, ha aláírta a papírt ha nem, s ha kérlelted, hogy ne tegye akkor az az orvos megérdemelné, hogy az utolsó fityingjét is elpereld tőle, mert olyat tett veled amit nem akartál.

A szüleid miért ellenzik annyira a barátod? Nem tudnátok elköltözni a barátoddal a faluból? Ám akkor is ha nem tudtok más faluba/városba költözni, akkor sem vagy köteles a szüleid akaratát végrehajtani, ha neked az nem jó. Felnőttként nem tehetnek olyant, hogy hazaráncigálnak, olyankor pl ki lehet hívni a rendőrséget. Ha te 22 évesen menni akarsz akkor menj.

2015. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mi bajuk a fiúval?


nem lehet, hogy titokban apád másik gyereke?

2015. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az utolso elottinek hat sajnos ez tortent de vissza csnalni nem tudom mar .. El akarok menni igen de sajnalom anyuekat is nagyon csak szuleim barmit tettek nekik is rossz volt de nekem még rosszabb.. Hat azert nem fogadjak el azt mondjak nem hozzam valo es nem tudna megadni nekem azt amit megkellene. Es hogy evek multan megbannam de mar keso lenne... De megadott mindent nekem eselytsem adtak neki hogy bizonyitson
2015. okt. 19. 11:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Jesszus...ott vagy te 22, ahol én újra 18...


Az írásodból, helyesírásodból lerí, hogy nem vagy 22. S arról nem is beszélve, amit előttem is írtak, hogy erőszakkal nem veszik el senki magzatát sem...

A sztori valóban megtörténHET, de most biztos vagyok benne, hogy otthonülő unatkozó írta ki.

És a stílusodról meg nem is beszélve..."menjé mááá" vagy hogy fogalmaztál...


HA neadjisten igaz a sztori, ne tőlünk várd el, hogy megmondjuk, hogy mit csinálj. Nem ismerünk se téged, se a szüleidet se a srácot. De ha a szüleid így reagáltak meg van az oka: roma, büntetett előéletű, semmirekellő stb.


Am meg nem kamuzd be a korodat, attól nem tűnsz felnőttnek sem érettebbnek...sőt...;)


25N

2015. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A helyesirasom nekem tokeletes es kepzeld 22vok. Igaz amit leirtam es negativ komikat nem kerek ha meg nem tetszik amit irtam akk ne szolj bele. Bar nem lenne igaz!!!! De nem ismertek igyvan es a szuleimet sem csak tanacstalan vagyok ennyi az egesz
2015. okt. 19. 12:07
 10/12 anonim ***** válasza:

"ha meg nem tetszik amit irtam akk ne szolj bele"


Mivel kitetted a kérdést, egyértelmű hogy jönnek negatív válaszok ;) Szólásszabadság vagy mi a szösz ;)

Ha nem tetszik a negatív kommentelés, akkor ne tegyél ki kérdést ;)

2015. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!