Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindig vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok mindig vele, mikor már régóta mégcsak nem is láttam?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú évekkel ezelőtt aki tetszett és nagyon valószínű hogy én is neki. Szinte még gyerekek voltunk és volt egy dolog ami miatt nem találkoztunk többet.( ezt max privátban írom le) Ha nem jön közbe ez a dolog akkor lehet,hogy később lett volna köztünk valami,hiszen ez már köztünk erősebb volt talán egy nagyon picit a vonzalomnál,de így hirtelen, lezáratlanul maradt abba az egész. Azóta természetesen van párkapcsolatom és nagyon szeretem a párom ő az életem értelme,viszont álmomban nagyon sokszor ott a fiú akiről az előbb beszéltem. Ilyenkor olyanokat álmodok,hogy kialakul valami köztünk,flörtölünk,folyamatosan egymáshoz érünk stb. Ha felkelek olyan érzésem van,hogy jó lett volna ha tovább álmodok hogy folytatódjon ez,jól esett és mintha még mindig tetszene.Viszont ha csak pl most így simán rágondolok a fiúra , semmilyen érzés, ha megnézem a Facebookon semmilyen érzés,tehát csak hogyha álmodok álmomban jó inkább és mikor felkelek. Nem 1x 2x álmodtam róla,hanem gyakran,több éve. Mitől lehet ez szerintetek,lehet azért mert hirtelen abba maradt és így nem sikerül lezárnom? De hogyha van párom és szeretem,akkor miért van benne a fiú az álmaimban?
2015. okt. 20. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is nagyon hasonló van.
2015. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem azt jelenti az álom, amire gondolsz. A tudat alatti szimbólumokkal kommunikál, ha napközben nem érzel semmit a fiúra gondolva, akkor lehet, hogy szimbolikus a jelentése és valójában nem is róla szól az álom, csak valamiről, aminek hasonló jelentése van, mint a fiúnak volt az életedben. Próbálj meg ezen a vonalon is elgondolkodni!
2015. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!