Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm egyik barátja rácsapo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyik barátja rácsapott a fenekére részegen, ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Csak utólag tudtam meg, de barátnőm nem szeretne balhét, mondván mert a srác nem akar tőle semmit (ő hisz a férfi-nő barátságban...) és mert jóba vannak. De nekem ez sok volt.
2015. okt. 20. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Csaj nem akar tole semmit. Mi a gond?
2015. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy ne csapkodja már mindenféle gané a fenekét, akiről ő azt hiszi, hogy a barátja és biztos nem akar semmit tőle. Ennyi erővel egy spontán járókelő is rácsaphat ha amúgy nem akar semmit, és barátnőm se tőle...
2015. okt. 20. 23:36
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
agresszív naiv tulok vagy te kérdező, hát nem látod, hogy az a gané meg nem hisz a férfi-nő közötti barátságban, azért is csapkodta a barátnőd fenekét te gyökér.
2015. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hűha, ugorj neki még egyszer ennek a mondatnak, mert te se tudod mit akartál mondani...
2015. okt. 20. 23:55
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
hűha, olvasd el még egyszer te sötét pofozzon fel a devla éjfélkor
2015. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bolhából elefántot...

Vagy vegyél egy boxert, és rendezd át az arcát a fazonnak.

Szerintem mikor legközelebb összefutsz vele,elég lesz,ha csúnyán nézel rá,de ez csak az én véleményem.

2015. okt. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
A csajod hisz benne. Most majd lassan rajon,hogy pasik reszerol nincs vagy nagyon ritka. Viszont a fenekrr csapas nem jele t feltetlenul szexualis vonzalmat, ha annyira joban vannak, lehet, hogy poennak.tudja be o is, nem szexualis jellege van.
2015. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is vannak az ellenkező nemből barátaim, és képzeld néha vagyunk olyan elvetemült hűtlenek, hogy... (most figyelj!)... megöleljük egymást! Micsoda megcsalás! Viccen kívül, higgadj már le vagy hamar egyedül találod magad, mert a lányok nem buknak a féltékeny seggekre.
2015. okt. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)


Nem is ölelésről volt szó, az is természetes számodra, ha a fenekedre csapnak?:) Nem féltékeny vagyok, mert tudom, hogy barátnőm nem csalna meg, engem valamiért a nyomuló pasik dühítenek fel, MERT nem a kérdésben szereplő az egyetlen férfibarátja aki nyomul, és ez volt az első tettlegesség, de amúgy tudomásom van róla, hogy barátnőm állandóan kapja a(z elég konkrét) szexuális célzásokat (áll a fa*om!, d*gunk, a barátod nem tudja meg és hasonlók). A kérdés komoly, ennek fényében is én fújom fel szerintetek?

2015. okt. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!