Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit tartotok magatokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit tartotok magatokban legfontosabbnak?

Figyelt kérdés
SZERINTETEK milyen az ideális pasi? csak kíváncsi vok, h mennyire egyezik a lány elképzelésekkel:) kort is lécci
2010. márc. 16. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
legyen férfi mind az ágyban mind a való világban 21L
2010. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"SZERINTETEK milyen az ideális pasi?"

előbb te válaszolj légyszi: milyen a kedvenc kaja? Nem a tied, hanem úgy általában.

2010. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék kötekedni, de egy fiú mégis milyen véleményt alkosson egy ideális pasiról? A legtöbb fiúnak( nekem is) semmilyen elvárása nincs egy másik fiú iránt és- legalább is én- nem nagyon értem mi a vonzó egy férfiban( magas, széles váll..stb) amikor én a nőket látom szépnek és a nők izgatnak fel. Magamban mit tartok fontosnak ez mi? Hogy érted? Egy dolog, hogy magában mit tart fontosnak a fiú és egy másik dolog, hogy az adott fiúban mit tart fontosnak a nő. Márpedig a nő véleménye számít, ha a fiú kapcsolatot akar az adott hölggyel.

Hiába tartom magam férfiasnak és határozott egyéniségnek, ha a csaj szerint nem ilyen vagyok---abból nem lesz kapcsolat.

2010. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
úgy értem, h nyilván "versenyeztek" egymás között ti is, ahogy a lányok. egy lány is simán meg tudja ítélni, h kik jobbak és kik rosszabbak nála az ő szempontjai alapján a csajok közül. gondolom ez megvan fiúknál is....lányoknál pl ilyen a hajkérdés, ruhák (mellméretet nem említem, mert az evidens, és mert az nem lányok közt szempont, hanem a fiúknak tetszeni akarás) szal miben versenyeztek egymás közt, és nem a lányok felé? ki ért jobban a kocsikhoz, v mi?
2010. márc. 16. 22:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas kérdés, szerintem töröltesd, és menj vissza legózni vagy babázni.
2010. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy ez nagyon összetett.

Pl versenyzünk haverral ki a jobb. De kinek? Maximum amit mi annak gondolunk. Fúú menő aki izmos na megyünk szétgyúrjuk az agyunkat aztán meg pont olyan lányba szeretek bele aki okádik az izmos pasiktól, mert neki a vékony srácok jönnek be.--bebuktam a történetet.

Ki ért jobban a kocsikhoz? Lehet a csaj utálja a kocsikat.

Személy szerint önmagában nem versenyzek, mert a lányoknak akarok megfelelni és nem a férfitársaim elismerésére vágyom. Felőlem versenyezhet 2 csaj ki a jobb a másiknál, ha egyikőjük sem jön be.Akkor mit ér pl az egyik csaj, hogy jobb a másiknál, ha a kiszemelt és vágyott fiút hidegen hagyja? Semmit. Lehet örülni, hogy jobb mint a barátnő, de szerelmes barátja nem lesz.

2010. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzáfűznék minek helyezem el magam, hogy én és a többi fiú között milyen különbségek húzódnak meg és esetleg jobb vagyok vagy rosszabb vagyok.

Leszarom a férfiak véleményét és azt is, hogy jobbak-e vagy rosszabbak tőlem, mert nagyon-nagyon nem érdekel egy fiú sem. Mi van ha jobb? Mi van ha rosszabb? Semmi. Neki is lesz nője + nekem is lesz nőm. Egymást meg hagyjuk békén. Sok lány van a földön azokra kell koncentrálni:))))

2010. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
versenyzés a másikkal, elég hülyén fogalmaztad meg már bocsi :) de értem mire gondolsz, én az igényességre törekszem leginkább nah meg a testemre. minél több izmot tudok felpakolni magamra, annál vonzóbb vagyok :) legalábbis számomra, nekem ez tetszik, az hogy nektek csajoknak bejön e az más kérdés. tudod, kinek a pap, kinek a papné...sok csajnak a nyurgák jönnek be, amit nem is értek, de hát ahány ember, annyiféle szokás, ízlés....
2010. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
yah, utsó vagyok, 19 éves.
2010. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"úgy értem, h nyilván "versenyeztek" egymás között ti is, ahogy a lányok. egy lány is simán meg tudja ítélni, h kik jobbak és kik rosszabbak nála az ő szempontjai alapján a csajok közül."


Bazeg de gyűlölöm ezt a világot... :I

2010. márc. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!