Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság az emberek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az emberek tényleg képtelenek a kötődésre, felelősségvállalásra?

Figyelt kérdés

Valahogy nekem mindig azok a férfiak jutnak, akik ha mellettem kellene lenni, eltűnnek. Legyen szó egy költözésről, betegség során elszaladni a patikába, tényleg az ilyen egyébként apró dolognál megfutamodnak, és rá kell jönnöm, hogy rájuk nem lehet számítani.Volt aki ki is mondta, hogy tudta hogy gondjaim vannak, inkább nem akart zavarni, és nem keresett amíg meg nem oldódik a dolog.

Először azt hittem, velem van a baj amiért rossz emberekkel kezdek, de vannak férfi barátaim ill. rengeteg férfi kollégám, egytől egyig mind elmondja hogy sajnálja hogy gyerek lett mert az felelősség, és már nem úgy éli az életét, ahogyan jól esne. Elmondják hogy csalják az élettársukat/feleségüket. Miért ilyenek az emberek? Régen miért tudtak boldog, kiegyensúlyozott családok lenni? El kell fogadnom hogy párkapcsolatban is magányos leszek, vagy ne is legyen senkim?


29 N


2015. okt. 22. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen kérdést akartam kiírni, csak fordítva, mert én nőknél látom, hogy nem kötődnek annyira. Lehet, hogy tévedek. Én nagyon szeretek kötődni amúgy, és az előző kapcsolatomban pont ezek a pillanatok voltak, ahol ha baj van ott lehet lenni a másik mellett, tudom milyen jól esik ez nekem is, és fordítva is öröm adni. :) 37/F
2015. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Rossz a hozzaallasod. En megmondtam neki, hogyha felmerul a gyanu bennem, hogy csal valakivel, nem szolok egy szot se, akkor az illeto not felkeresem es jol osszeverem (foleg az arcat, orrat eltorom). ( Eleg durva kuzdosportra jarok regota, tudja, hogy szeretem nezni, ah mas szenvedilletbe tudom hova tamadjak. Ha elborul az agyam , az se erdekel, ha en is leserulok.)

A mostani az elso pasim, akinel igy allok ehhez hhozza. Nem lattam semmi felreerthetot azota se. Szoval vagy alapbol rendes vagy csak feltene a kis nocskeket. Sose voltam ilyen, de az elet ilyenne tett.


Elvezem a huseges szeretetet es onzetlenseget. Nekem ez valt be. N

2015. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért jutnak ezek a férfiak neked, mert ilyenekkel állsz le, veszed észre őket. Ez lehet valami tudattalan dolog is. Kéne egy kis önismeret ide.

Nem mindenki ilyen, én sosem csaltam meg egy barátnőmet sem, mert számomra a hűség nem csak érzés, hanem döntés is. Nem mindegy, hogy van egy ember bekötve. Sok az egoista ember, és emiatt csalják meg a párjukat, mert csak azt nézik, nekik mi a jó, azt már nem, hogy ők mit rontottak el, hogy esetleg a másik már nem úgy fordul hozzájuk, ahogy addig. Meg eleve sokan érdekből állnak össze. Amint jön egy lehetőség, félrelépnek.

Nem kell mindjárt kiadnod a belső gondolataidat, mert visszaélhetnek vele ismerkedésnél, ha hangoztatod az elveidet. Finoman csináld ezt, de legyél résen. De a legfontosabb: ismerd meg magad, miért az ilyen embereket vonzod be.

2015. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sosem lennék ilyen,mindig is felvállaltam mindent,és kötődnék is szívesen nőkhöz.Na de itt meg az a gond,hogy én hiába akarnám ezt,esélyt sem kaptam soha egy nőtől sem...Így meg hiába vagyok ilyen,semmit nem érek vele igazából...

24/F

2015. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!